Co když dáte dohromady Kafku a monstra kaiju? Příští rok se to dozvíte v Kaiju No. 8

Sdílej článek

Anime Kaiju No. 8 společnosti Production I.G. představuje nový teaser trailer. V dubnu 2024 vychází v Japonsku, které opět připravuje jeden ze svých největších kulturních exportů.

Manga Naoyi Matsumota o zabíjení příšer se dočká anime adaptace od společnosti Production I.G. Na designu a výtvarném zpracování Kaiju se podílí studio Khara. Jak již bylo dříve známo, hlavního hrdinu Kafku Hibina ztvární Masaya Fukunishi – nový hlas Kena z Tokijských mstitelů po kontroverzním odchodu Tatsuhisy Suzukiho. Vedlejší protagonisty, Reno Ichikawu a Minu Ashiro, ztvární Watari Katoh, hvězda připravovaného filmu The 100 Girlfriends Who Really, Really, Really, Really, Really, Really Love You, a Asami Seto, která hraje Nobaru Kugisaki z Jujutsu Kaisen, v němž tento týden skončila příběhová linie Hidden Inventory Satoru Gojo.

Ačkoli upoutávka neprozrazuje o seriálu mnoho informací, někteří fanoušci, kteří se dříve obávali 3D animace seriálu, vyjádřili své příjemné překvapení. Jiní se drží kritiky návrhů postav v Kaiju No. 8 ve srovnání s mangou. Práce společnosti Production I.G. na kritiky oceňovaném Heavenly Delusion také přilákala fanoušky, které přitahovaly zobrazené sci-fi prvky.

Kromě klasické Godzilly z roku 1954 zůstávají monstra Kaiju ajedním z největších vývozních artiklů Japonska. To bylo patrné i z teaseru a oficiálních webových stránek filmu Kaiju No. 8, který byl uváděn na trh v japonštině i angličtině. Poskytnutý výňatek z teaseru zní: „Pojďme společně vyhladit Kaiju,“ slíbil Kafka své kamarádce z dětství Mině Ashiro. Postupem času je životní okolnosti donutily jít každý svou cestou a způsobily, že se své celoživotní ambice vzdal. Nechal se zaměstnat u společnosti Monster Sweeper, Inc., profesionální úklidové firmy, která se specializuje na odstraňování následků bitev Kaiju. Mezitím se Mina Ashiro stala kapitánkou 3. divize obranných sil.

Kaiju č. 8 dorazí v roce 2024

Kaiju No. 8 vypráví příběh Kafky, který se vydá za svou kamarádkou z dětství, ale po setkání s Kaiju se mu tento plán rozpadne. Vše se navíc zvrhne ve chvíli, kdy Kafka zjistí, že se sám mění v kaiju! Stává se tak kaiju, které bojuje proti jiným, ovšem jeho identita je tajná a samozřejmě po něm jde i armáda. Čechům určitě neujde ani fakt, že jde o variaci na kafkovské téma a román Proměna. Kaiju No. 8 se připojuje k rozrůstající se nabídce anime pro rok 2024. Debutuje vedle titulů Spirit Chronicles, Beastars, The Fable a dalších titulů společnosti Shueisha: Mission: Yozakura a další.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime Terminátor Zero od Netflixu dostalo první trailer

Nový vzrušující přírůstek od Netflixu do terminátorské série, Terminátor Zero, se konečně dočkal prvního plnohodnotného traileru. Premiéra anime je naplánována na 29. srpna a slibuje nový pohled na boj proti Skynetu a jeho ničivý dopad na lidstvo.

Tvůrce Chainsaw Man pochválil anime film Look Back a prozradil, že při sledování brečel

Od svého uvedení v červnu 2024 sklízí anime film Look Back chválu od fanoušků i kritiků. Tatsuki Fujimoto, tvůrce Chainsaw Man a původní mangy Look Back z roku 2021, se nyní přidává k chvále filmové adaptace svého díla.

Anime adaptace seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer

Očekávaná anime adaptace oblíbeného seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer, který fanouškům umožňuje nahlédnout do nadcházejících mezigalaktických dobrodružství rodiny Smithových. Anime Rick and Morty mělo původně vyjít v roce 2023. Nyní, po několika odkladech, které posunuly vydání na rok 2024, se fanoušci konečně mohou těšit na jeho brzké uvedení.

Platforma Crunchyroll vypnula možnost přidávání komentářů

Populární streamovací služba Crunchyroll se nedávno rozhodla zakázat všechny uživatelské komentáře k anime epizodám, aby zajistila bezpečné a respektující prostředí pro svou komunitu. Uživatelé sice stále mohou přidělovat klasické hodnocení, ale už nemohou komentovat jednotlivé epizody. Tento krok vyvolal mezi uživateli a nadšenci do anime smíšené pocity.

Vysoce kvalitní záběry z dronu umožňují fanouškům One Piece lépe vidět Las Vegas Sphere

Od 10. do 16. června měli fanoušci One Piece možnost vidět Monkey D. Luffyho a Piráty ze slaměného klobouku v Las Vegas Sphere v...

Demon Slayer podává neuvěřitelné jídlo v oficiální restauraci inspirované vesnicí Swordsmith Village

Letos v červenci se objeví hra Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba a Universal Studios Japan spolupracují na vývoji spousty nových atrakcí inspirovaných touto populární...

Fairy Tail: 100 Years Quest vydává hlavní upoutávku

Fairy Tail: 100 Years Quest, nový připravovaný anime seriál - a pokračování původní mangy od Hira Mashima (autor) a Atsua Uedy (ilustrátor) - nyní...

Nejnovější sběratelský model Gundam Char jede jako Red Comet

Většina figurek a sběratelských předmětů ze série Mobile Suit Gundam jsou buď rekonstrukce obřích mechů, nebo reprezentace jejich pilotů. Nejnovější soška pro tuto vlastnost...

Studio Ghibli zve fanoušky na čaj s novými letními tituly Totoro a Kiki

Kiki's Delivery Service a My Neighbor Totoro jsou dva nejznámější filmy studia Ghibli. S blížícím se létem představila kritikou uznávaná animátorská společnost speciální lahůdku...

My Dress-Up Darling bude mít vlastní reálnou kavárnu i s novými arty

Oblíbená manga série My Dress-Up Darling vydala novou grafiku Marin "Chinese-Style Waitress" pro oficiální spolupráci se skutečnou kavárnou. Prostřednictvím společnosti Comic Natalie zahájí společnost My...
-Reklama-