Studio Ghibli vydává rozkošnou kolekci prstenů Howl’s Moving Castle s Calciferem

Sdílej článek

Calcifer, moudrý ohnivý démon z filmu Howl’s Moving Castle, září v nové zábavné kolekci ozdobných prstenů od studia Ghibli.

Fantasy film Howl’s Moving Castle z roku 2004, který volně vychází ze stejnojmenného románu Diany Wynne Jonesové, představuje Calcifera, mocného ohnivého démona, který se zdráhá udržovat Howlův kouzelný domov. Oficiální internetový obchod studia Ghibli, Donguri Sora, doplnil zásoby nejnovější série produktů z kolekce Calcifer KAZARING. Jak ukazují oficiální obrázky níže, kolekce obsahuje celkem šest prstenů, včetně speciálního „tajemného“ prstenu. Ghibli prodává tyto předměty jako „mystery boxy„, z nichž každá obsahuje jinou verzi moudrého démona spolu se stojanem na prsteny ve starožitném stylu. Jedna krabice včetně daně stojí 1 100 jenů (asi 7,38 USD).

Zvláštní pocta Calciferovi ve filmu Howl’s Moving Castle od studia Ghibli

Několik těchto prstenů vzdává přímou poctu nejslavnějším momentům Calcifera z anime. Na jednom prstenu je například Calcifer vařící se pod pánví se slaninou a vejci – odkaz na památnou scénu, kdy démon pomáhá Sophii připravit snídani pro domácnost. Další prsten ztvárňuje scénu, ve které se Calcifer zoufale drží okraje malého kusu dřeva. Kolekce také vzdává hold Calciferově vznětlivé povaze, protože na jednom prstenu je démon vyobrazen, jak mává rukama a doprovází ho rozčilený výraz obličeje.

Zápletka filmu Howl’s Moving Castle

Howl’s Moving Castle se točí kolem mladé ženy jménem Sophie, která s pomocí své matky a sester vede malý obchod s klobouky. Jednoho dne se ocitne v nebezpečí, které jí hrozí od tajemného čaroděje Howla. Ještě téže noci uvrhne nechvalně proslulá čarodějnice z Pustiny na Sophii kletbu, která jí propůjčí vzhled devadesátileté ženy. Zničená mladá statečná žena se vydává do světa, aby našla způsob, jak kouzlo zlomit. Když se znovu setká s Howlem, přijme práci uklízečky v jeho „zámku“ – snůšce různých věcí, které k sobě poutá Calcifer, ohnivý démon, o němž se později ukáže, že je s Howlem svázán podmínkami svého vlastního kouzla.

Howl’s Moving Castle si od svého debutu v roce 2004 získal oddané fanoušky. Oblíbené postavy z filmu se proto často objevují v kolekcích zboží studia Ghibli. Před dvěma měsíci se Howl a Sophie objevili vedle Totora, Kiki a Sheety v čerstvě doplněné kolekci vitráží Donguri’s Sora. Populární dvojice také pomohla upozornit na limitovanou edici tělového spreje White Bouquet od Ghibli, jedinečnou směs vůní lilie, růže a cedrového dřeva. Kromě toho se do stále rozmanitějšího katalogu produktů Donguri’s Sora pravidelně přidává zboží s motivem Howla, jako jsou trička, láhve na vodu, jídelní hůlky a dokonce ručníky na ruce.

Howl’s Moving Castle je kromě dalších filmů studia Ghibli k dispozici ke zhlédnutí na webu Max.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime Terminátor Zero od Netflixu dostalo první trailer

Nový vzrušující přírůstek od Netflixu do terminátorské série, Terminátor Zero, se konečně dočkal prvního plnohodnotného traileru. Premiéra anime je naplánována na 29. srpna a slibuje nový pohled na boj proti Skynetu a jeho ničivý dopad na lidstvo.

Tvůrce Chainsaw Man pochválil anime film Look Back a prozradil, že při sledování brečel

Od svého uvedení v červnu 2024 sklízí anime film Look Back chválu od fanoušků i kritiků. Tatsuki Fujimoto, tvůrce Chainsaw Man a původní mangy Look Back z roku 2021, se nyní přidává k chvále filmové adaptace svého díla.

Anime adaptace seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer

Očekávaná anime adaptace oblíbeného seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer, který fanouškům umožňuje nahlédnout do nadcházejících mezigalaktických dobrodružství rodiny Smithových. Anime Rick and Morty mělo původně vyjít v roce 2023. Nyní, po několika odkladech, které posunuly vydání na rok 2024, se fanoušci konečně mohou těšit na jeho brzké uvedení.

Platforma Crunchyroll vypnula možnost přidávání komentářů

Populární streamovací služba Crunchyroll se nedávno rozhodla zakázat všechny uživatelské komentáře k anime epizodám, aby zajistila bezpečné a respektující prostředí pro svou komunitu. Uživatelé sice stále mohou přidělovat klasické hodnocení, ale už nemohou komentovat jednotlivé epizody. Tento krok vyvolal mezi uživateli a nadšenci do anime smíšené pocity.

Vysoce kvalitní záběry z dronu umožňují fanouškům One Piece lépe vidět Las Vegas Sphere

Od 10. do 16. června měli fanoušci One Piece možnost vidět Monkey D. Luffyho a Piráty ze slaměného klobouku v Las Vegas Sphere v...

Demon Slayer podává neuvěřitelné jídlo v oficiální restauraci inspirované vesnicí Swordsmith Village

Letos v červenci se objeví hra Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba a Universal Studios Japan spolupracují na vývoji spousty nových atrakcí inspirovaných touto populární...

Fairy Tail: 100 Years Quest vydává hlavní upoutávku

Fairy Tail: 100 Years Quest, nový připravovaný anime seriál - a pokračování původní mangy od Hira Mashima (autor) a Atsua Uedy (ilustrátor) - nyní...

Nejnovější sběratelský model Gundam Char jede jako Red Comet

Většina figurek a sběratelských předmětů ze série Mobile Suit Gundam jsou buď rekonstrukce obřích mechů, nebo reprezentace jejich pilotů. Nejnovější soška pro tuto vlastnost...

Studio Ghibli zve fanoušky na čaj s novými letními tituly Totoro a Kiki

Kiki's Delivery Service a My Neighbor Totoro jsou dva nejznámější filmy studia Ghibli. S blížícím se létem představila kritikou uznávaná animátorská společnost speciální lahůdku...

My Dress-Up Darling bude mít vlastní reálnou kavárnu i s novými arty

Oblíbená manga série My Dress-Up Darling vydala novou grafiku Marin "Chinese-Style Waitress" pro oficiální spolupráci se skutečnou kavárnou. Prostřednictvím společnosti Comic Natalie zahájí společnost My...
-Reklama-