Autor One Piece vysvětluje měsíční pauzu

Sdílej článek

Autor One Piece Eiichiro Oda vysvětluje, proč manga Shonen Jump po šokujících odhaleních v oblouku „Egghead“ přerušuje vydávání na jeden měsíc.

Již dříve bylo oznámeno, že vydání mangy One Piece je po 25. březnu, kdy vyšla kapitola 1111 z příběhového oblouku „Egghead„, pozastaveno. Tehdy nebylo poskytnuto žádné vysvětlení, proč série dočasně přerušuje činnost. Nyní však Oda vydal veřejné prohlášení, proč si dává od One Piece pauzu.

Smrt Akiry Toriyamy z Dragon Ballu hluboce ovlivnila Eiichira Odu z One Piece

Ve zprávě, kterou sdílel fanouškovský účet One Piece @/pewpiece, uvádí Oda jako důvod, proč si dal pauzu, nedávný odchod Akiry Toriyamy. „Dávám si pauzu!Oda napsal. „A budou to tři týdny. Kvůli zprávě o Toriyama-sensei. Takže jsem se nadměrně strachoval o své zdraví. BTW, není to nemoc. Ale myslel jsem, že si chci dát pauzu, abych na sobě udělal nějakou sebeúdržbu. A možná si vzal nějaký čas na přemýšlení o tom, co je One Piece. Koneckonců, jsem zaneprázdněný člověk!

Po svém srdceryvném vzkazu Oda doporučil svým fanouškům – novým i starým -, aby se podívali na další média One Piece, jako je hraný seriál Netflixu a Monsters, anime příběh na Netflixu, který se odehrává ve stejném světě jako One Piece. Zajímavé je, že když Oda zmínil nepřetržitý maraton One Piece, který v současné době probíhá na YouTube v rámci oslav osmého výročí anime, řekl, že 23. března začne seriál streamovat i TikTok. Protože je však maraton One Piece na YouTube pro japonské diváky regionálně uzamčen, může být uzamčen i chystaný streaming na TikToku.

Náhlá ztráta Toriyamy zaskočila mnoho lidí v anime a manga průmyslu. Mezi těmi, kdo uctili památku legendárního umělce, byl i Oda, který vydal prohlášení vyjadřující smutek a vděčnost tvůrci Dragon Ballu. Vzhledem k neuvěřitelnému vlivu, který měla série Dragon Ball na One Piece, a k Odovým dřívějším veřejným prohlášením o jeho špatném zdravotním stavu dává smysl, že Oda využil této příležitosti k přehodnocení svého fyzického stavu.

Odovy poznámky o tom, že si chce vyhradit čas na to, aby zjistil, o čem One Piece je, jsou dalším důkazem, že se populární série Shonen Jump skutečně blíží ke konci. K šokujícímu odhalení, které se objevilo v kapitole 1110, by pravděpodobně mohlo dojít pouze v případě, že by byl konec na dosah, ačkoli Oda také dříve připustil, že jeho prognóza ukončení One Piece v roce 2024 by byla mimo.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime Terminátor Zero od Netflixu dostalo první trailer

Nový vzrušující přírůstek od Netflixu do terminátorské série, Terminátor Zero, se konečně dočkal prvního plnohodnotného traileru. Premiéra anime je naplánována na 29. srpna a slibuje nový pohled na boj proti Skynetu a jeho ničivý dopad na lidstvo.

Tvůrce Chainsaw Man pochválil anime film Look Back a prozradil, že při sledování brečel

Od svého uvedení v červnu 2024 sklízí anime film Look Back chválu od fanoušků i kritiků. Tatsuki Fujimoto, tvůrce Chainsaw Man a původní mangy Look Back z roku 2021, se nyní přidává k chvále filmové adaptace svého díla.

Anime adaptace seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer

Očekávaná anime adaptace oblíbeného seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer, který fanouškům umožňuje nahlédnout do nadcházejících mezigalaktických dobrodružství rodiny Smithových. Anime Rick and Morty mělo původně vyjít v roce 2023. Nyní, po několika odkladech, které posunuly vydání na rok 2024, se fanoušci konečně mohou těšit na jeho brzké uvedení.

Platforma Crunchyroll vypnula možnost přidávání komentářů

Populární streamovací služba Crunchyroll se nedávno rozhodla zakázat všechny uživatelské komentáře k anime epizodám, aby zajistila bezpečné a respektující prostředí pro svou komunitu. Uživatelé sice stále mohou přidělovat klasické hodnocení, ale už nemohou komentovat jednotlivé epizody. Tento krok vyvolal mezi uživateli a nadšenci do anime smíšené pocity.

Vysoce kvalitní záběry z dronu umožňují fanouškům One Piece lépe vidět Las Vegas Sphere

Od 10. do 16. června měli fanoušci One Piece možnost vidět Monkey D. Luffyho a Piráty ze slaměného klobouku v Las Vegas Sphere v...

Demon Slayer podává neuvěřitelné jídlo v oficiální restauraci inspirované vesnicí Swordsmith Village

Letos v červenci se objeví hra Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba a Universal Studios Japan spolupracují na vývoji spousty nových atrakcí inspirovaných touto populární...

Fairy Tail: 100 Years Quest vydává hlavní upoutávku

Fairy Tail: 100 Years Quest, nový připravovaný anime seriál - a pokračování původní mangy od Hira Mashima (autor) a Atsua Uedy (ilustrátor) - nyní...

Nejnovější sběratelský model Gundam Char jede jako Red Comet

Většina figurek a sběratelských předmětů ze série Mobile Suit Gundam jsou buď rekonstrukce obřích mechů, nebo reprezentace jejich pilotů. Nejnovější soška pro tuto vlastnost...

Studio Ghibli zve fanoušky na čaj s novými letními tituly Totoro a Kiki

Kiki's Delivery Service a My Neighbor Totoro jsou dva nejznámější filmy studia Ghibli. S blížícím se létem představila kritikou uznávaná animátorská společnost speciální lahůdku...

My Dress-Up Darling bude mít vlastní reálnou kavárnu i s novými arty

Oblíbená manga série My Dress-Up Darling vydala novou grafiku Marin "Chinese-Style Waitress" pro oficiální spolupráci se skutečnou kavárnou. Prostřednictvím společnosti Comic Natalie zahájí společnost My...
-Reklama-