Studio Galactic Republic vydává první upoutávku na Naruto: The Whorl Within the Spiral

Sdílej článek

Byl zveřejněn první trailer na Naruto: The Whorl Within the Spiral, animovanou adaptaci prequelu čtvrtého Hokageho.

Neziskové animační studio zveřejnilo novou upoutávku Naruta na YouTube a sociální síti X. Film vychází ze stejnojmenné samostatné mangy z roku 2023, kterou napsal a ilustroval tvůrce Naruta Masashi Kishimoto. Oficiální prequelový příběh podrobně popisuje boje Minata Namikazeho s vývojem techniky Rasengan a také jeho románek s Kushinou Uzumaki. Jak bylo naznačeno v upoutávce pro fanoušky, Naruto: The Whorl Within the Spiral se také zabývá historií klanu Uzumaki a jeho spojením s Devítiocasým.

Naruto: The Whorl Within the Spiral rozhodli fanoušci v celosvětové fanouškovské anketě NARUTOP99, kde si téměř 800 000 hlasujících přálo vidět originální manga příběh o otci Naruta Uzumakiho. Zábavné je, že téměř 200 000 fanoušků hlasovalo v anketě popularity pro samotného Naruta, přestože se kolem něj už celá série soustředí. To stačilo k tomu, aby se kloubnatý ninja umístil na 6. místě.

Fanoušci Naruta jsou zmateni stavem čtyř výročních epizod

Fanoušci Naruta jsou sice nadšeni snahou Galactic Republic o adaptaci Minatova příběhu, ale zároveň využívají příležitosti, aby vyjádřili svou nespokojenost se současným stavem této anime série. U příležitosti 20. výročí anime série Naruto měly být loni v září odvysílány čtyři nové epizody zasazené do původní časové linie. Studio Pierrot vydání anime speciálů odložilo, aby „zvýšilo kvalitu“ epizod; od té doby se však neobjevily žádné informace o tom, kdy bude jubilejní speciál odvysílán a zda se vůbec ještě plánuje jeho vysílání.

Pierrot mezitím pracoval na dalších anime seriálech, jako je Bleach: Thousand-Year Blood War a spolupracuje s McDonald’s na sérii reklam na téma anime o restauraci rychlého občerstvení. Posledním velkým projektem Naruta, na kterém Pierrot pracoval, byl Boruto: Naruto Next Generations. Seriál na pokračování běžel od roku 2017 do roku 2023 a zaměřoval se na první roky Narutova syna Boruta Uzumakiho. Manga Boruto: Two Blue Vortex se odehrává tři roky po původní sérii a v současné době pokračuje.

Anime seriál Naruto je v současné době k dispozici na streamovacích platformách včetně Crunchyroll a Hulu. O distribuci mangy se stará společnost Viz Media.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Pro fanoušky série Gundam je nyní k dispozici replika helmy postavy Char Aznable

Milovníci série Gundam si nyní mohou rozšířit svou sbírku o realistickou repliku ikonické přilby Chara Aznabla z anime Mobile Suit Gundam. Tato detailní a nositelná přilba je součástí série Full Scale Works společností Megahouse a Bandai Namco.

Anime Terminátor Zero od Netflixu dostalo první trailer

Nový vzrušující přírůstek od Netflixu do terminátorské série, Terminátor Zero, se konečně dočkal prvního plnohodnotného traileru. Premiéra anime je naplánována na 29. srpna a slibuje nový pohled na boj proti Skynetu a jeho ničivý dopad na lidstvo.

Tvůrce Chainsaw Man pochválil anime film Look Back a prozradil, že při sledování brečel

Od svého uvedení v červnu 2024 sklízí anime film Look Back chválu od fanoušků i kritiků. Tatsuki Fujimoto, tvůrce Chainsaw Man a původní mangy Look Back z roku 2021, se nyní přidává k chvále filmové adaptace svého díla.

Anime adaptace seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer

Očekávaná anime adaptace oblíbeného seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer, který fanouškům umožňuje nahlédnout do nadcházejících mezigalaktických dobrodružství rodiny Smithových. Anime Rick and Morty mělo původně vyjít v roce 2023. Nyní, po několika odkladech, které posunuly vydání na rok 2024, se fanoušci konečně mohou těšit na jeho brzké uvedení.

Platforma Crunchyroll vypnula možnost přidávání komentářů

Populární streamovací služba Crunchyroll se nedávno rozhodla zakázat všechny uživatelské komentáře k anime epizodám, aby zajistila bezpečné a respektující prostředí pro svou komunitu. Uživatelé sice stále mohou přidělovat klasické hodnocení, ale už nemohou komentovat jednotlivé epizody. Tento krok vyvolal mezi uživateli a nadšenci do anime smíšené pocity.

Vysoce kvalitní záběry z dronu umožňují fanouškům One Piece lépe vidět Las Vegas Sphere

Od 10. do 16. června měli fanoušci One Piece možnost vidět Monkey D. Luffyho a Piráty ze slaměného klobouku v Las Vegas Sphere v...

Demon Slayer podává neuvěřitelné jídlo v oficiální restauraci inspirované vesnicí Swordsmith Village

Letos v červenci se objeví hra Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba a Universal Studios Japan spolupracují na vývoji spousty nových atrakcí inspirovaných touto populární...

Fairy Tail: 100 Years Quest vydává hlavní upoutávku

Fairy Tail: 100 Years Quest, nový připravovaný anime seriál - a pokračování původní mangy od Hira Mashima (autor) a Atsua Uedy (ilustrátor) - nyní...

Nejnovější sběratelský model Gundam Char jede jako Red Comet

Většina figurek a sběratelských předmětů ze série Mobile Suit Gundam jsou buď rekonstrukce obřích mechů, nebo reprezentace jejich pilotů. Nejnovější soška pro tuto vlastnost...

Studio Ghibli zve fanoušky na čaj s novými letními tituly Totoro a Kiki

Kiki's Delivery Service a My Neighbor Totoro jsou dva nejznámější filmy studia Ghibli. S blížícím se létem představila kritikou uznávaná animátorská společnost speciální lahůdku...
-Reklama-