Středoškolské umění tvůrce One Piece dokazuje, že měl talent už od narození

Sdílej článek

Na Twitteru se objevilo zátiší, které tvůrce One Piece Eiichiro Oda nakreslil v patnácti letech a které ukazuje, že mangaka měl vždy velké schopnosti.

Sandman, oblíbený zdroj nových informací o One Piece na Twitteru, nedávno zveřejnil obrázek kresby, kterou mangaka vytvořil v 15 letech a která znovu zapůsobila na Odovy fanoušky. Dílo vypadá jako zátiší několika pečlivě naaranžovaných předmětů a ukazuje Odovu schopnost pracovat v uměleckém stylu, který se velmi liší od toho, jímž je nyní tak známý. Podle příspěvku na Twitteru je toto umění vystaveno na Odově střední škole.

Sandman také nahrál kresbu mangakova otce Seiichira Ody, která vyobrazuje barevnou a krásně stylizovanou krajinou. Což by se dalo brát jako důkaz o původu Eiichirova talentu.

Fanoušci One Piece byli ohromeni Odovým uměleckým mistrovstvím

Zatímco fanoušci často chválí Odu za jeho vypravěčské schopnosti, jeho výtvarné umění občas uniká pozornosti a zdá se, že jeho středoškolské kresby fanouškům One Piece připomněly jeho umění. „To je kresba????,“ reagoval jeden z uživatelů Twitteru, který byl zřejmě ohromen realističností díla. Na jiné fanoušky udělal jeho otec ještě větší dojem, přičemž jeden uživatel popsal jejich umělecké spojení jako „zděděnou vůli“ a jiný žertoval, že „jeho táta ho dalece předčí„. Podle Sandmana visí kresba Seiichira Ody v domácím studiu jeho syna, který usilovně pracuje na vytváření nových kapitol mangy One Piece.

V nejnovějším vydání, kapitole 1081 nazvané „Desátá loď kapitána černovousých pirátů Kuzana„, Oda pokračoval tam, kde minule skončil, když se viceadmirál Garp probojovával Černovousovým územím a hledal zajatého kapitána Kobyho. Čtenáři se konečně dočkali plného projevu Garpovy moci, na kterou mnozí netrpělivě čekali od jeho představení před téměř tisíci kapitolami.

Nicméně zatímco manga zřejmě dosahuje nových výšin, zprávy odhalily, že Eiichiro Oda pro tento úspěch trpí, přičemž jeho trvalá spánková deprivace hrozí vážnými zdravotními problémy. Kromě svého přirozeného talentu byl Oda vždy také horlivým pracantem, ale fanoušci ho přesto vyzývají, aby na sebe dbal a spal více než tři hodiny denně, které údajně v průměru prospí.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Pro fanoušky série Gundam je nyní k dispozici replika helmy postavy Char Aznable

Milovníci série Gundam si nyní mohou rozšířit svou sbírku o realistickou repliku ikonické přilby Chara Aznabla z anime Mobile Suit Gundam. Tato detailní a nositelná přilba je součástí série Full Scale Works společností Megahouse a Bandai Namco.

Anime Terminátor Zero od Netflixu dostalo první trailer

Nový vzrušující přírůstek od Netflixu do terminátorské série, Terminátor Zero, se konečně dočkal prvního plnohodnotného traileru. Premiéra anime je naplánována na 29. srpna a slibuje nový pohled na boj proti Skynetu a jeho ničivý dopad na lidstvo.

Tvůrce Chainsaw Man pochválil anime film Look Back a prozradil, že při sledování brečel

Od svého uvedení v červnu 2024 sklízí anime film Look Back chválu od fanoušků i kritiků. Tatsuki Fujimoto, tvůrce Chainsaw Man a původní mangy Look Back z roku 2021, se nyní přidává k chvále filmové adaptace svého díla.

Anime adaptace seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer

Očekávaná anime adaptace oblíbeného seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer, který fanouškům umožňuje nahlédnout do nadcházejících mezigalaktických dobrodružství rodiny Smithových. Anime Rick and Morty mělo původně vyjít v roce 2023. Nyní, po několika odkladech, které posunuly vydání na rok 2024, se fanoušci konečně mohou těšit na jeho brzké uvedení.

Platforma Crunchyroll vypnula možnost přidávání komentářů

Populární streamovací služba Crunchyroll se nedávno rozhodla zakázat všechny uživatelské komentáře k anime epizodám, aby zajistila bezpečné a respektující prostředí pro svou komunitu. Uživatelé sice stále mohou přidělovat klasické hodnocení, ale už nemohou komentovat jednotlivé epizody. Tento krok vyvolal mezi uživateli a nadšenci do anime smíšené pocity.

Vysoce kvalitní záběry z dronu umožňují fanouškům One Piece lépe vidět Las Vegas Sphere

Od 10. do 16. června měli fanoušci One Piece možnost vidět Monkey D. Luffyho a Piráty ze slaměného klobouku v Las Vegas Sphere v...

Demon Slayer podává neuvěřitelné jídlo v oficiální restauraci inspirované vesnicí Swordsmith Village

Letos v červenci se objeví hra Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba a Universal Studios Japan spolupracují na vývoji spousty nových atrakcí inspirovaných touto populární...

Fairy Tail: 100 Years Quest vydává hlavní upoutávku

Fairy Tail: 100 Years Quest, nový připravovaný anime seriál - a pokračování původní mangy od Hira Mashima (autor) a Atsua Uedy (ilustrátor) - nyní...

Nejnovější sběratelský model Gundam Char jede jako Red Comet

Většina figurek a sběratelských předmětů ze série Mobile Suit Gundam jsou buď rekonstrukce obřích mechů, nebo reprezentace jejich pilotů. Nejnovější soška pro tuto vlastnost...

Studio Ghibli zve fanoušky na čaj s novými letními tituly Totoro a Kiki

Kiki's Delivery Service a My Neighbor Totoro jsou dva nejznámější filmy studia Ghibli. S blížícím se létem představila kritikou uznávaná animátorská společnost speciální lahůdku...
-Reklama-