První konzolová hra Spy x Family odhaluje mezinárodní datum vydání

Sdílej článek

Spy x Family: Operation Memories, odhaluje nový trailer s anglickými titulky a datum vydání.

Společnost Bandai Namco Entertainment Co., Ltd. oznámila, že hru Spy x Family: Operation Memories uvede na celosvětový trh 27. června 2024 pro konzole Nintendo Switch, PlayStation 4 a PlayStation 5. Hra tak naváže na své první uvedení na trh na konzoli Nintendo Switch v prosinci 2023. Ceny se sice mohou při vydání lišit, ale standardní japonská verze stojí přibližně 46 USD + daň, zatímco deluxe verze přibližně 58 USD + daň. Verze pro PlayStation 4 bude k dispozici pouze ke stažení, informuje 4Gamer. Nový trailer na hru Spy x Family: Operation Memories s anglickými titulky si můžete prohlédnout níže.

Předchozí zpráva CBR rozebírá, co obsahuje Spy x Family: Operation memories. Na základě dobrodružství Forgerů mohou hráči tuto rodinu obléknout do více než 80 kusů oblečení a při výletech si zahrát několik miniher. Luxusní verze hry navíc odemyká exkluzivní kusy oblečení, jako je balíček kostýmů Doki Doki (Vzrušující), Anyina řada šatů a klobouků v „bondovském“ stylu a další.

Spy x Family se stalo oblíbenou globální franšízou

Operation Memories je dalším příkladem toho, jak se z mangy Spy x Family od jejího debutu v roce 2019 stala mezinárodní franšíza. Její první film, Spy x Family Code: White, který v pokladnách kin překonal hranici 30 milionů dolarů, a zájem o něj bude ještě růst poté, co společnost Crunchyroll oznámila, že bude film distribuovat do kin po celém světě. Zatímco Operation Memories může být první hrou této série, Spy x Family se nedávno stalo virálním po debutu Jor ve hře Street Fighter 6, kde se utkala s ikonickou Chun-Li.

Další Anyina dobrodružství mohou fanoušci sledovat v anime Spy x Family, které se vysílá na serveru Crunchyroll. Platforma seriál popisuje následovně: „V sázce je světový mír a tajný agent Twilight musí podstoupit svou dosud nejtěžší misi – předstírat, že je rodinný typ. Vydává se za milujícího manžela a otce a infiltruje se do elitní školy, aby se dostal do blízkosti vysoce postaveného politika. Má dokonalé krytí, až na to, že jeho žena je smrtící vražedkyně a ani jeden z nich nezná identitu toho druhého. Ale někdo to ví, jeho adoptivní dcera, která je telepatka!

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime studio Bones slaví 25. výročí čtyřdílným dokumentem

Na rok 2024 připadá 25. výročí založení studia Bones, které stojí za My Hero Academia, Fullmetal Alchemist, Mob Psycho 100 a mnoha dalšími úžasnými anime. Studio již připravilo řadu projektů k připomenutí tohoto historického úspěchu, z nichž prvním byla premiéra seriálu Metallic Rouge. Pokračováním oslav 25. výročí je čtyřdílný dokumentární seriál, který se vysílá exkluzivně na platformě Crunchyroll.

Manga Look Back od Chainsaw Man tvůrce dostane anime adaptaci

Look Back, one-shot manga od tvůrce Chainsaw Mana Tatsuki Fujimoto, se dočká filmové anime adaptace. K dispozici je již první oficiální trailer a datum vydání.

McDonald’s spolupracuje se studiem Pierrot na časově omezeném projektu

McDonald's se chystá na novou anime spolupráci s Pierrotem, kultovním anime studiem, které stojí za seriály Naruto, Bleach a Yu Yu Hakusho. Na oficiálním účtu...

Toyota představila nové futuristické anime GRIP

Toyota začíná propagovat své vozy neobvyklým způsobem. Na objednávku japonské automobilky vzniklo anime inspirované klasickým seriálem Initial D. Nový pětidílný seriál s názvem GRIP si klade za cíl přilákat potenciální automobilové nadšence prostřednictvím popularity anime.

Nadcházející vydání One Piece Heroines obsahuje Boa Hancock a Utu z filmu Red

Oblíbené ženské osazenstvo One Piece se vrací do centra pozornosti v novém díle oblíbené série lehkých románů Heroines. Heroines, kterou napsal Jun Esaka (čti Džun...

Kolaborace Jujutsu Kaisen x CASETiFY přináší řadu technického příslušenství

Populární anime Jujutsu Kaisen dostává vlastní kolekci od společnosti CASETiFY. Ta obsahuje pouzdra na telefony Samsung, iPhone a Google Pixel a exkluzivní sadu příslušenství.

One Piece dabér žádá o finanční podporu po dvou operacích

Daniel Baugh, anglický představitel Jinbeho z One Piece, nedávno podstoupil několik operací, které mu měly pomoci zmírnit spinální stenózu. Jeho rodina se obrátila na crowdfunding, aby mu pomohla pokrýt náklady.

Funimation v dubnu oficiálně ukončí provoz své aplikace a webu

Funimation, jeden z nejoblíbenějších provozovatelů streamování anime, oznámil, že v rámci fúze se společností Crunchyroll v březnu 2022 ukončí 2. dubna 2024 provoz své aplikace a webových stránek.

Studio Ghibli vydalo kimono ve stylu Totora, které se vyprodalo za 24 hodin

Nejnovější oděv značky Donguri Kyowakoku s motivem Totora je poctou tradiční japonské kultuře díky designu ve stylu kimona. 26. ledna představil internetový obchod Donguri Kyowakoku...

Solo Leveling vyřazuje studio PPURI z titulků po divácké nespokojenosti

Populární anime Solo Leveling čelí odporu korejských diváků poté, co se na jeho výrobě podílelo talentované, ale kontroverzní studio. Studio PPURI, které je zodpovědné za...
-Reklama-