Populární anime Oshi no Ko dostane druhou sezónu

Sdílej článek

Jedenáctá epizoda televizního anime Oshi no Ko od autorů Aka Akasaky a Menga Yokoyariho skončila ve středu oznámením, že produkce druhé série dostala zelenou.

Premiéra anime v Japonsku proběhla 12. dubna a první díl trval 90 minut. Služba HIDIVE streamuje anime v Japonsku a vysílá také anglický dabing. Společnost uvedla, že se anime stalo „nejsledovanějším seriálem v historii této streamovací platformy„.

Daisuke Hiramaki a Chao Nekotomi režírovali první sezónu ve studiu Doga Kobo. O scénář seriálu se postaral Jin Tanaka. Postavy navrhla Kanna Hirayama která pracovala na jiném populárním anime Rent-A-Girlfriend.

Akasaka (Kaguya-sama: Love is War) a Yokoyari (Kuzu no Honkai: Scum’s Wish) uvedli mangu v dubnu 2020 v časopise Weekly Young Jump vydavatelství Shueisha. Služba MANGA Plus společnosti Shueisha vydává mangu v angličtině digitálně.

Příběh

Ve světě zábavy celebrity často ukazují veřejnosti přehnané verze sebe sama a pod propracovanou lží skrývají své skutečné myšlenky a vnitřní konflikty. Fanoušci těmto výmyslům věří a zahrnují své idoly nehynoucí láskou a podporou, dokud se tato iluze něčím nezboří. Šestnáctiletá hvězda Ai Hoshino z popové skupiny B Komachi uchvátila celý svět; když však ohlásila přestávku kvůli zdravotním problémům, mnohé tato zpráva znepokojila.

Gynekolog Gorou Amemiya, který je velkým fanouškem Ai, jí fandí ze své venkovské lékařské praxe a přeje si, aby se s ní mohl jednoho dne setkat osobně. Jeho přání se splní, když se Ai objeví v jeho nemocnici – ne nemocná, ale těhotná s dvojčaty! Lékař Ai slíbí, že jí děti bezpečně porodí, ale zároveň přemýšlí, zda toto setkání s idolem navždy změní povahu jeho vztahu s ní.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime Terminátor Zero od Netflixu dostalo první trailer

Nový vzrušující přírůstek od Netflixu do terminátorské série, Terminátor Zero, se konečně dočkal prvního plnohodnotného traileru. Premiéra anime je naplánována na 29. srpna a slibuje nový pohled na boj proti Skynetu a jeho ničivý dopad na lidstvo.

Tvůrce Chainsaw Man pochválil anime film Look Back a prozradil, že při sledování brečel

Od svého uvedení v červnu 2024 sklízí anime film Look Back chválu od fanoušků i kritiků. Tatsuki Fujimoto, tvůrce Chainsaw Man a původní mangy Look Back z roku 2021, se nyní přidává k chvále filmové adaptace svého díla.

Anime adaptace seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer

Očekávaná anime adaptace oblíbeného seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer, který fanouškům umožňuje nahlédnout do nadcházejících mezigalaktických dobrodružství rodiny Smithových. Anime Rick and Morty mělo původně vyjít v roce 2023. Nyní, po několika odkladech, které posunuly vydání na rok 2024, se fanoušci konečně mohou těšit na jeho brzké uvedení.

Platforma Crunchyroll vypnula možnost přidávání komentářů

Populární streamovací služba Crunchyroll se nedávno rozhodla zakázat všechny uživatelské komentáře k anime epizodám, aby zajistila bezpečné a respektující prostředí pro svou komunitu. Uživatelé sice stále mohou přidělovat klasické hodnocení, ale už nemohou komentovat jednotlivé epizody. Tento krok vyvolal mezi uživateli a nadšenci do anime smíšené pocity.

Vysoce kvalitní záběry z dronu umožňují fanouškům One Piece lépe vidět Las Vegas Sphere

Od 10. do 16. června měli fanoušci One Piece možnost vidět Monkey D. Luffyho a Piráty ze slaměného klobouku v Las Vegas Sphere v...

Demon Slayer podává neuvěřitelné jídlo v oficiální restauraci inspirované vesnicí Swordsmith Village

Letos v červenci se objeví hra Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba a Universal Studios Japan spolupracují na vývoji spousty nových atrakcí inspirovaných touto populární...

Fairy Tail: 100 Years Quest vydává hlavní upoutávku

Fairy Tail: 100 Years Quest, nový připravovaný anime seriál - a pokračování původní mangy od Hira Mashima (autor) a Atsua Uedy (ilustrátor) - nyní...

Nejnovější sběratelský model Gundam Char jede jako Red Comet

Většina figurek a sběratelských předmětů ze série Mobile Suit Gundam jsou buď rekonstrukce obřích mechů, nebo reprezentace jejich pilotů. Nejnovější soška pro tuto vlastnost...

Studio Ghibli zve fanoušky na čaj s novými letními tituly Totoro a Kiki

Kiki's Delivery Service a My Neighbor Totoro jsou dva nejznámější filmy studia Ghibli. S blížícím se létem představila kritikou uznávaná animátorská společnost speciální lahůdku...

My Dress-Up Darling bude mít vlastní reálnou kavárnu i s novými arty

Oblíbená manga série My Dress-Up Darling vydala novou grafiku Marin "Chinese-Style Waitress" pro oficiální spolupráci se skutečnou kavárnou. Prostřednictvím společnosti Comic Natalie zahájí společnost My...
-Reklama-