Pokračování Fairy Tail konečně odhaluje nový blockbusterový trailer a termín vydání

Sdílej článek

Očekávané pokračování anime Fairy Tail, Fairy Tail: 100 Years Quest, se dočkalo překvapivě blízkého termínu vydání a blockbusterového traileru.

Po třech letech od oznámení anime adaptace Fairy Tail: 100 Years Quest nyní oficiální webové stránky potvrzují vydání v červenci 2024. Anime Fairy Tail: 100 Years Quest bude režírovat především Shinji Ishihira (čti Šindži Išihara) a jako režisér je uveden také Toshinori Watanabe (Tošinori Watanabe). Trojice Ishihira, Watanabe a potvrzená designérka postav Yurika Sato (Jurika Sató) tvoří velmi podobný tým jako tvůrce poslední anime adaptace manga série Hiro Mashima (Hiro Mašima), Edens Zero Season 2 – a stejně jako Edens Zero bude i Fairy Tail: 100 Years Quest animovat společnost J.C.Staff. Čtenáři se mohou podívat na nový teaser trailer a vizuál níže.

Kromě výše uvedených zaměstnanců byli oznámeni Atsuhiro Tomioka (kompozice seriálu), Shouji Hata (režie zvuku) a Yasuharu Takanashi (hudba). Všichni dříve pracovali na původním seriálu Fairy Tail. Hlavní daberské obsazení Fairy Tail pro Natsu, Lucy, Happy, Gray, Erza, Wendy a Charlés si zopakuje své původní role.

Dlouhý seznam anime produkce J.C.Staff na roky 2024-2025 vyvolává obavy o kvalitu

Ačkoli fanoušci budou ze seriálu nepochybně nadšeni, červenec 2024, kdy má Fairy Tail vyjít, a rostoucí seznam produkcí společnosti J.C.Staff v mnohých vyvolávají obavy o kvalitu připravovaného seriálu. One Punch Man Season 3 nedávno vypustil nový trailer, který potvrdil návrat studia. K němu se přidávají 2.5 Dimension Seduction, Magilumiere Co. Ltd. a nejméně 11 dalších anime sérií od J.C.Staff, které již byly potvrzeny na roky 2024 a 2025.

Fairy Tail: 100 Year Quest je adaptací pokračování úspěšné původní manga série, která se dočkala více než 70 milionů výtisků. Fairy Tail, který bývá přirovnáván k populárním mangám Weekly Shonen Jump, jako jsou Naruto a Bleach, je chválen pro bohaté obsazení postav a osobností a také pro epické bojové scény, zejména v předchozích dílech.

Společnost Kodansha USA vydala v licenci mangu Fairy Tail: 100 Year Quest, kterou napsal Mashima a ilustroval Atsuo Ueda. Popisuje tuto sérii: „Práce čaroděje není nikdy u konce! Podívejte se na oficiální pokračování Fairy Tail, jehož příběh a grafickou úpravu vytvořil sám původní tvůrce Hiro Mashima! Natsu, Lucy, Happy, Erza a celý cech Fairy Tail jsou zpět v akci! A rozhodli se, že se pustí do „Stoletého úkolu“ – úkolu, na který si nikdo netroufl od založení cechu před více než sto lety. Tajemné město, matoucí duch, strašlivý nový nepřítel… a zbrusu nový kontinent k prozkoumání. Když jsi s opravdovými přáteli, dobrodružství nikdy nekončí!

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Pro fanoušky série Gundam je nyní k dispozici replika helmy postavy Char Aznable

Milovníci série Gundam si nyní mohou rozšířit svou sbírku o realistickou repliku ikonické přilby Chara Aznabla z anime Mobile Suit Gundam. Tato detailní a nositelná přilba je součástí série Full Scale Works společností Megahouse a Bandai Namco.

Anime Terminátor Zero od Netflixu dostalo první trailer

Nový vzrušující přírůstek od Netflixu do terminátorské série, Terminátor Zero, se konečně dočkal prvního plnohodnotného traileru. Premiéra anime je naplánována na 29. srpna a slibuje nový pohled na boj proti Skynetu a jeho ničivý dopad na lidstvo.

Tvůrce Chainsaw Man pochválil anime film Look Back a prozradil, že při sledování brečel

Od svého uvedení v červnu 2024 sklízí anime film Look Back chválu od fanoušků i kritiků. Tatsuki Fujimoto, tvůrce Chainsaw Man a původní mangy Look Back z roku 2021, se nyní přidává k chvále filmové adaptace svého díla.

Anime adaptace seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer

Očekávaná anime adaptace oblíbeného seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer, který fanouškům umožňuje nahlédnout do nadcházejících mezigalaktických dobrodružství rodiny Smithových. Anime Rick and Morty mělo původně vyjít v roce 2023. Nyní, po několika odkladech, které posunuly vydání na rok 2024, se fanoušci konečně mohou těšit na jeho brzké uvedení.

Platforma Crunchyroll vypnula možnost přidávání komentářů

Populární streamovací služba Crunchyroll se nedávno rozhodla zakázat všechny uživatelské komentáře k anime epizodám, aby zajistila bezpečné a respektující prostředí pro svou komunitu. Uživatelé sice stále mohou přidělovat klasické hodnocení, ale už nemohou komentovat jednotlivé epizody. Tento krok vyvolal mezi uživateli a nadšenci do anime smíšené pocity.

Vysoce kvalitní záběry z dronu umožňují fanouškům One Piece lépe vidět Las Vegas Sphere

Od 10. do 16. června měli fanoušci One Piece možnost vidět Monkey D. Luffyho a Piráty ze slaměného klobouku v Las Vegas Sphere v...

Demon Slayer podává neuvěřitelné jídlo v oficiální restauraci inspirované vesnicí Swordsmith Village

Letos v červenci se objeví hra Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba a Universal Studios Japan spolupracují na vývoji spousty nových atrakcí inspirovaných touto populární...

Fairy Tail: 100 Years Quest vydává hlavní upoutávku

Fairy Tail: 100 Years Quest, nový připravovaný anime seriál - a pokračování původní mangy od Hira Mashima (autor) a Atsua Uedy (ilustrátor) - nyní...

Nejnovější sběratelský model Gundam Char jede jako Red Comet

Většina figurek a sběratelských předmětů ze série Mobile Suit Gundam jsou buď rekonstrukce obřích mechů, nebo reprezentace jejich pilotů. Nejnovější soška pro tuto vlastnost...

Studio Ghibli zve fanoušky na čaj s novými letními tituly Totoro a Kiki

Kiki's Delivery Service a My Neighbor Totoro jsou dva nejznámější filmy studia Ghibli. S blížícím se létem představila kritikou uznávaná animátorská společnost speciální lahůdku...
-Reklama-