Oshi no Ko

Sdílej kartu

Oshi no Ko (【推しの子】, stylizované jako 【Oshi No Ko】 ) je japonská manga série, kterou napsal Aka Akasaka a ilustroval Mengo Yokoyari. Od dubna 2020 je serializována v Shueisha’s Weekly Young Jump, přičemž její kapitoly jsou od ledna 2023 shromážděny v deseti svazcích tankōbon. Adaptace anime televizního seriálu z produkce Doga Kobo má mít premiéru v dubnu 2023.

Synopse

Gynekolog Goro Amemiya má za úkol pomoci porodit děti Ai Hoshino, japonského idolu, kterého obdivuje, bez vědomí široké veřejnosti. Nicméně v noci, kdy Ai porodila, je Amemiya zavražděn tajemným mužem a je reinkarnován jako Aquamarine „Aqua“ Hoshino, Aiův syn, který si uchovává vzpomínky na svůj předchozí život. Aquaino dvojče, Ruby Hoshino, je také reinkarnován, i když odmítá přiznat svou původní identitu jako jedna z Gorových pacientek.

O čtyři roky později je Ai zavražděna posedlým fanouškem, který později spáchá sebevraždu. Aqua si však dá dohromady, že fanoušek musel mít jeho a Rubyina otce jako komplice, a tak se rozhodne vstoupit do hereckého světa, aby svého otce našel a zabil.

Externí odkazy:

Oficiální webové stránky na Weekly Young Jump (v Japonštině)

Oshi no Ko na Manga Plus

Oficiální webové stránky anime Oshi no Ko (v Japonštině)

Oshi no Ko (manga) vencyklopedii Anime News Network

Manga:

NapsánoAka Akasaka
IlustrovánoMengo Yokoyari
PublikovánoShueisha
Anglický vydavatelYen Press
OtiskYoung Jump Comics
ČasopisWeekly Young Jump
DemografickýSeinen
Původní běh23. dubna 2020 – současnost
Svazky10

Televizní anime seriál:

RežieDaisuke Hiramaki
NapsánoJin Tanaka
Hudba odTakurō Iga
StudioDoga Kobo
Licencováno odSentai Filmworks, Medialink
Původní síťTokyo MX , Chiba TV , GTV , Sun TV , KBS Kyoto , BS11 , SBS , TV Aichi , tvk , TVS , GYT , MRO , KHB , HOME ,TVh , TVQ , BSN , AT-X
Původní běh12. dubna 2023 – plánováno

Trailer:

Další videa:

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

-Reklama-