Nejnovější sběratelský model Gundam Char jede jako Red Comet

Sdílej článek

Většina figurek a sběratelských předmětů ze série Mobile Suit Gundam jsou buď rekonstrukce obřích mechů, nebo reprezentace jejich pilotů. Nejnovější soška pro tuto vlastnost představuje jednoho z jejích nejikoničtějších padouchů, ale tentokrát „pilotuje“ něco jiného než Mobile Suit.

Nová soška od společnosti Megahouse představuje „Red Comet“ v póze, která obnovuje pozoruhodnou scénu z původního Gundamu. Soška, která jede na koni v romantické scéně, jistě dodá sběratelům na třídě a stylu. Poukazuje také na to, jak je Char populární, přičemž tato postava zůstává jedním z nejvlivnějších záporáků Gundamu všech dob.

Nová socha Gundamu představuje nejikoničtější jízdu Char Aznablea

Soška GGG-DX Encounter Char Aznable od společnosti Megahouse představuje zeonského důstojníka, jak statečně klusá na koni, což mu dodává téměř hrdinský vzhled. Oba jsou ztvárněni v poměrně realistickém stylu, přičemž svaly bílého koně vystupují po celém jeho těle. Je součástí řady GGG (Gundam Guys‘ Generation) od společnosti Megahouse, která se skládá z několika sošek založených na postavách z celé série. Navzdory názvu existují také sošky založené na ženských postavách ze série Gundam, včetně Lalah Sune.

Samotná soška vychází ze scény z původního anime Mobile Suit Gundam, kde Char jede na koni – sekvence, která se stala jednou z jeho nejikoničtějších sekvencí z této série. Přesné rozměry figurky zatím nebyly zveřejněny, ale pravděpodobně bude patřit mezi největší přírůstky v dosavadní řadě GGG. Předobjednávky jsou nyní k dispozici prostřednictvím japonského obchodu Bandai, přičemž aktuální cena je 36 300 jenů (~233 USD). Ti, kdo si ji koupí nyní, se mohou těšit na to, že se Char v jejich sbírce objeví v listopadu 2024.

Char Aznable je jednou z nejikoničtějších postav Gundamu

Char Aznable a Amuro Ray jsou dvě z nejikoničtějších postav série Gundam a jejich hloubka pomohla sérii dostat se na mapu. Char je mnohem víc než jen stereotypní padouch s knírkem; v pilotovi zeonského Gundamu je spousta hloubky. Nejvíce je známý tím, že pilotuje červenou verzi Zaku II, což ještě více prohloubilo jeho přezdívku „Red Comet„. Velkou část jeho přitažlivosti tvoří jeho ušlechtilý šarm, který z něj dělá jakéhosi tragického rytíře. Nechvalně proslulé jsou také jeho četná jména a přezdívky, včetně Casval Rem Deikun a Quattro Bajeena.

I po svém skutečném vystoupení má Char na seriál stále vliv. Nejzřetelnějším příkladem je mnoho „Chárových dvojníků“ v každém seriálu Gundam, včetně těch, které se neodehrávají v časové linii Universal Century. Obvykle se tyto postavy vyznačují maskami a helmami, které se všechny podobají verzím těch, které nosí Char. V mnoha ohledech je Char mnohem vlivnější a populárnější než jeho soupeř z Newtype Amuro Ray, takže mnoho fanoušků si pravděpodobně pospíší koupit jeho sošku na koni.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime Terminátor Zero od Netflixu dostalo první trailer

Nový vzrušující přírůstek od Netflixu do terminátorské série, Terminátor Zero, se konečně dočkal prvního plnohodnotného traileru. Premiéra anime je naplánována na 29. srpna a slibuje nový pohled na boj proti Skynetu a jeho ničivý dopad na lidstvo.

Tvůrce Chainsaw Man pochválil anime film Look Back a prozradil, že při sledování brečel

Od svého uvedení v červnu 2024 sklízí anime film Look Back chválu od fanoušků i kritiků. Tatsuki Fujimoto, tvůrce Chainsaw Man a původní mangy Look Back z roku 2021, se nyní přidává k chvále filmové adaptace svého díla.

Anime adaptace seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer

Očekávaná anime adaptace oblíbeného seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer, který fanouškům umožňuje nahlédnout do nadcházejících mezigalaktických dobrodružství rodiny Smithových. Anime Rick and Morty mělo původně vyjít v roce 2023. Nyní, po několika odkladech, které posunuly vydání na rok 2024, se fanoušci konečně mohou těšit na jeho brzké uvedení.

Platforma Crunchyroll vypnula možnost přidávání komentářů

Populární streamovací služba Crunchyroll se nedávno rozhodla zakázat všechny uživatelské komentáře k anime epizodám, aby zajistila bezpečné a respektující prostředí pro svou komunitu. Uživatelé sice stále mohou přidělovat klasické hodnocení, ale už nemohou komentovat jednotlivé epizody. Tento krok vyvolal mezi uživateli a nadšenci do anime smíšené pocity.

Vysoce kvalitní záběry z dronu umožňují fanouškům One Piece lépe vidět Las Vegas Sphere

Od 10. do 16. června měli fanoušci One Piece možnost vidět Monkey D. Luffyho a Piráty ze slaměného klobouku v Las Vegas Sphere v...

Demon Slayer podává neuvěřitelné jídlo v oficiální restauraci inspirované vesnicí Swordsmith Village

Letos v červenci se objeví hra Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba a Universal Studios Japan spolupracují na vývoji spousty nových atrakcí inspirovaných touto populární...

Fairy Tail: 100 Years Quest vydává hlavní upoutávku

Fairy Tail: 100 Years Quest, nový připravovaný anime seriál - a pokračování původní mangy od Hira Mashima (autor) a Atsua Uedy (ilustrátor) - nyní...

Studio Ghibli zve fanoušky na čaj s novými letními tituly Totoro a Kiki

Kiki's Delivery Service a My Neighbor Totoro jsou dva nejznámější filmy studia Ghibli. S blížícím se létem představila kritikou uznávaná animátorská společnost speciální lahůdku...

My Dress-Up Darling bude mít vlastní reálnou kavárnu i s novými arty

Oblíbená manga série My Dress-Up Darling vydala novou grafiku Marin "Chinese-Style Waitress" pro oficiální spolupráci se skutečnou kavárnou. Prostřednictvím společnosti Comic Natalie zahájí společnost My...

V novém vydání Shonen Jumpu byl oznámen epilog pro My Hero Academia

Mimořádně populární superhrdinská manga My Hero Academia od Koheie Horikoshiho nyní vstupuje do závěrečné fáze svého příběhu, jak odhalilo nejnovější vydání časopisu Weekly Shonen...
-Reklama-