Naruto dostává čtyři zbrusu nové epizody, oslaví tak 20. výročí seriálu

Sdílej článek

Jak prozradily oficiální webové stránky Naruto prostřednictvím Anime News Network, původní série Naruto se dočká čtyř zbrusu nových dílů, které připomenou 20. výročí seriálu. Tyto původní animace se budou vysílat v září 2023. Vybrané epizody budou v Japonsku v průběhu července také opakovány, aby diváci mohli plynule na nové díly navázat.

Seriál podle mangy Masashiho Kishimota se začal vysílat v říjnu 2002 a běžel až do roku 2007. Po skončení vysílání původního seriálu převzal pokračování Naruto: Shippuden, které pokračovalo dalších deset let a pomohlo upevnit pozici této série jako jednoho z nejvlivnějších anime příběhů v historii. Během dvou desetiletí si svět Naruta získal velmi velkou a věrnou fanouškovskou základnu.

Co se stalo v původním Narutovi?

Původní anime Naruto se zaměřilo na titulního ninju, když byl ještě mladý chlapec v procesu výcviku. Sledovalo hlavního hrdinu, jak se spolu se svými spolužáky, Sasukem Uchihou a Sakurou Haruno, pod dohledem Kakashiho Hatakeho učí plnit úkoly a rozvíjet se jako ninjové.

Seriál měl 220 epizod a několik příběhových oblouků, v nichž se objevili i padouši jako Akatsuki a Orochimaru. Seriál si vysloužil spoustu pozitivních recenzí, protože diváci i kritici si oblíbili jeho živé postavy a čistou animaci.

Zatímco série Naruto se dočká nových dílů, vícegenerační pokračování Boruto: Naruto Next Generations nedávno oznámilo přestávku. Seriál odvysílá 26. března závěrečnou epizodu, poté si dá pauzu a později se vrátí s „Part II„. Studio Pierrot produkuje tento projekt podle stejnojmenné mangy, kterou pro prvních 13 svazků napsal Uyko Kodachi a pro 14. svazek Masashi Kishimoto. O ilustrace se stará Mikio Ikemoto, bývalý hlavní asistent mangy Naruto.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime Terminátor Zero od Netflixu dostalo první trailer

Nový vzrušující přírůstek od Netflixu do terminátorské série, Terminátor Zero, se konečně dočkal prvního plnohodnotného traileru. Premiéra anime je naplánována na 29. srpna a slibuje nový pohled na boj proti Skynetu a jeho ničivý dopad na lidstvo.

Tvůrce Chainsaw Man pochválil anime film Look Back a prozradil, že při sledování brečel

Od svého uvedení v červnu 2024 sklízí anime film Look Back chválu od fanoušků i kritiků. Tatsuki Fujimoto, tvůrce Chainsaw Man a původní mangy Look Back z roku 2021, se nyní přidává k chvále filmové adaptace svého díla.

Anime adaptace seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer

Očekávaná anime adaptace oblíbeného seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer, který fanouškům umožňuje nahlédnout do nadcházejících mezigalaktických dobrodružství rodiny Smithových. Anime Rick and Morty mělo původně vyjít v roce 2023. Nyní, po několika odkladech, které posunuly vydání na rok 2024, se fanoušci konečně mohou těšit na jeho brzké uvedení.

Platforma Crunchyroll vypnula možnost přidávání komentářů

Populární streamovací služba Crunchyroll se nedávno rozhodla zakázat všechny uživatelské komentáře k anime epizodám, aby zajistila bezpečné a respektující prostředí pro svou komunitu. Uživatelé sice stále mohou přidělovat klasické hodnocení, ale už nemohou komentovat jednotlivé epizody. Tento krok vyvolal mezi uživateli a nadšenci do anime smíšené pocity.

Vysoce kvalitní záběry z dronu umožňují fanouškům One Piece lépe vidět Las Vegas Sphere

Od 10. do 16. června měli fanoušci One Piece možnost vidět Monkey D. Luffyho a Piráty ze slaměného klobouku v Las Vegas Sphere v...

Demon Slayer podává neuvěřitelné jídlo v oficiální restauraci inspirované vesnicí Swordsmith Village

Letos v červenci se objeví hra Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba a Universal Studios Japan spolupracují na vývoji spousty nových atrakcí inspirovaných touto populární...

Fairy Tail: 100 Years Quest vydává hlavní upoutávku

Fairy Tail: 100 Years Quest, nový připravovaný anime seriál - a pokračování původní mangy od Hira Mashima (autor) a Atsua Uedy (ilustrátor) - nyní...

Nejnovější sběratelský model Gundam Char jede jako Red Comet

Většina figurek a sběratelských předmětů ze série Mobile Suit Gundam jsou buď rekonstrukce obřích mechů, nebo reprezentace jejich pilotů. Nejnovější soška pro tuto vlastnost...

Studio Ghibli zve fanoušky na čaj s novými letními tituly Totoro a Kiki

Kiki's Delivery Service a My Neighbor Totoro jsou dva nejznámější filmy studia Ghibli. S blížícím se létem představila kritikou uznávaná animátorská společnost speciální lahůdku...

My Dress-Up Darling bude mít vlastní reálnou kavárnu i s novými arty

Oblíbená manga série My Dress-Up Darling vydala novou grafiku Marin "Chinese-Style Waitress" pro oficiální spolupráci se skutečnou kavárnou. Prostřednictvím společnosti Comic Natalie zahájí společnost My...
-Reklama-