MAPPA vydává hotovou anime verzi zápasu Sukuna vs. Mahoraga z Jujutsu Kaisen

Sdílej článek

MAPPA uvolňuje záběry vysoce očekávané dokončené verze zápasu Sukuna vs. Mahoraga z 2. sezóny Jujutsu Kaisen, k velkému přijetí fanoušků.

20. března 2024 vydala společnost MAPPA Blu-ray svazky 4 a 5 Jujutsu KaisenShibuya Arc„, které obsahovaly „některé dodatečné střihy a upravené záběry z televizního vysílání z roku 2023„. Dotyčnou vylepšenou epizodou byla „Thunderclap, Part 2“ — Season 2, Episode 17 (Jujutsu Kaisen Episode 41). K radosti mnoha fanoušků se epizoda dostala mnohem dál, než se očekávalo, a několik dodatečných minut záběrů fanoušky doslova nadchnulo.

Kromě prodlouženého filmu „Thunderclap, part 2“ bylo oznámeno, že od 29. března do 4. dubna se bude v kinech promítat Blu-ray verze epizod 41-44 (2. série, epizody 17-20). Ty obsahují nezkrácené a neztvárněné verze, které se obecněji setkávají s pozitivním přijetím na internetu, zejména úryvky z bojů Tojiho Fushigura (čti Tódžiho Fušigura) s Dagonem a Gojem.

Zaměstnanci MAPPA upozorňují na aktualizovanou epizodu Jujutsu Kaisen, která „překonává představivost“

Thunderclap, Part 2“ byl odvysílán v době, kdy vrcholil odpor zaměstnanců proti produkčním problémům 2. sezóny. Mnozí zúčastnění litovali, že epizoda bude muset být vydána nedokončená, přičemž jeden z animátorů ji popsal jako na „30 % hotovou„. Stálý animátor 2. sezóny Jujutsu Kaisen Sota Shigetsugu (Sóta Šigecugu) oceňoval aktualizovanou verzi jako „překonávající to, co by si člověk mohl představit“. Po jeho vydání napsal 20. března na X: „Obzvlášť se těším na reakce zámořských fanoušků animace.“ A to se mu podařilo.

Není jasné, zda Crunchyroll získá novou verzi, protože obě sezóny a film Jujutsu Kaisen 0 se na této platformě vysílají. Bylo však oznámeno anime pokračování 2. série, které adaptuje dějovou linku „Culling Game„.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime Terminátor Zero od Netflixu dostalo první trailer

Nový vzrušující přírůstek od Netflixu do terminátorské série, Terminátor Zero, se konečně dočkal prvního plnohodnotného traileru. Premiéra anime je naplánována na 29. srpna a slibuje nový pohled na boj proti Skynetu a jeho ničivý dopad na lidstvo.

Tvůrce Chainsaw Man pochválil anime film Look Back a prozradil, že při sledování brečel

Od svého uvedení v červnu 2024 sklízí anime film Look Back chválu od fanoušků i kritiků. Tatsuki Fujimoto, tvůrce Chainsaw Man a původní mangy Look Back z roku 2021, se nyní přidává k chvále filmové adaptace svého díla.

Anime adaptace seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer

Očekávaná anime adaptace oblíbeného seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer, který fanouškům umožňuje nahlédnout do nadcházejících mezigalaktických dobrodružství rodiny Smithových. Anime Rick and Morty mělo původně vyjít v roce 2023. Nyní, po několika odkladech, které posunuly vydání na rok 2024, se fanoušci konečně mohou těšit na jeho brzké uvedení.

Platforma Crunchyroll vypnula možnost přidávání komentářů

Populární streamovací služba Crunchyroll se nedávno rozhodla zakázat všechny uživatelské komentáře k anime epizodám, aby zajistila bezpečné a respektující prostředí pro svou komunitu. Uživatelé sice stále mohou přidělovat klasické hodnocení, ale už nemohou komentovat jednotlivé epizody. Tento krok vyvolal mezi uživateli a nadšenci do anime smíšené pocity.

Vysoce kvalitní záběry z dronu umožňují fanouškům One Piece lépe vidět Las Vegas Sphere

Od 10. do 16. června měli fanoušci One Piece možnost vidět Monkey D. Luffyho a Piráty ze slaměného klobouku v Las Vegas Sphere v...

Demon Slayer podává neuvěřitelné jídlo v oficiální restauraci inspirované vesnicí Swordsmith Village

Letos v červenci se objeví hra Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba a Universal Studios Japan spolupracují na vývoji spousty nových atrakcí inspirovaných touto populární...

Fairy Tail: 100 Years Quest vydává hlavní upoutávku

Fairy Tail: 100 Years Quest, nový připravovaný anime seriál - a pokračování původní mangy od Hira Mashima (autor) a Atsua Uedy (ilustrátor) - nyní...

Nejnovější sběratelský model Gundam Char jede jako Red Comet

Většina figurek a sběratelských předmětů ze série Mobile Suit Gundam jsou buď rekonstrukce obřích mechů, nebo reprezentace jejich pilotů. Nejnovější soška pro tuto vlastnost...

Studio Ghibli zve fanoušky na čaj s novými letními tituly Totoro a Kiki

Kiki's Delivery Service a My Neighbor Totoro jsou dva nejznámější filmy studia Ghibli. S blížícím se létem představila kritikou uznávaná animátorská společnost speciální lahůdku...

My Dress-Up Darling bude mít vlastní reálnou kavárnu i s novými arty

Oblíbená manga série My Dress-Up Darling vydala novou grafiku Marin "Chinese-Style Waitress" pro oficiální spolupráci se skutečnou kavárnou. Prostřednictvím společnosti Comic Natalie zahájí společnost My...
-Reklama-