Kengan Ashura

Sdílej kartu

Kengan Ashura (ケンガンアシュラ) je japonská manga série, kterou napsal Yabako Sandrovich a ilustroval Daromeon. Byl serializován na webových stránkách Shogakukan Ura Sunday od dubna 2012 do srpna 2018, přičemž jeho kapitoly byly sestaveny do dvaceti sedmisvazků tankōbon. Pokračování s názvem Kengan Omega začalo v lednu 2019. Bylo adaptováno do původní animované série ONA. První 12dílný díl měl premiéru v červenci 2019 prostřednictvím Netflixu. Druhá část o 12 epizodách měla premiéru v říjnu 2019. Druhá sezóna by měla mít premiéru v září 2023.

Synopse

Obchodní dohody se obvykle uzavírají prostřednictvím schůzek a smluv, ale ve světě Kengan Ashura se uchylují k jiným způsobům – najímáním gladiátorů. Yabako Sandrovich’s Kengan Ashura zobrazuje svět překypující akcí, násilím a bojovými uměními. Svět, kde od dob Edo bojovali mocní gladiátoři ve velkých arénách, aby urovnali spory bohatých podniků a obchodníků.

Ouma Tokita, kterému se přezdívá „The Ashura“, je bojovník, který se snaží dokázat, že je nejsilnější. Hideki Nogi, člen Nogi Group, si najme Oumu, aby za něj bojoval. Je vržen do bojů a jeho cesta je plná nelítostných bitev s dalšími bojovníky mířícími za stejným cílem. 

Externí odkazy:

Oficiální webové stránky mangy Kengan Ashura na Ura Sunday  (v Japonštině)

Oficiální webové stránky anime Kengan Ashura (v Japonštině)

Kengan Ashura (manga) v encyklopedii Anime News Network

Manga:

NapsánoYabako Sandrovich
IlustrovánoDaromeon
PublikovánoShogakukan
Anglický vydavatelNAComikey
TiskUra Sunday Comics
ČasopisUra Sunday, MangaONE
DemografieShōnen
Vydáváno18. dubna 2012 – 9. srpna 2018
Svazky27 + 1 navíc

ONA:

RežieSeiji Kishi
NapsánoMakoto Uezu, Gō Zappa
Hudba odYasuharu Takanashi
StudioLarx Entertainment
LicencovánoNetflix
Vydáno31. července 2019 – dosud
Epizody24 )

Trailer:

Další videa:

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

-Reklama-