Designérka postav z anime Oshi no Ko nakreslila do soutěže hrdinky Lycoris Recoil

Sdílej článek

Kanna Hirayama, designérka postav pracující na anime adaptaci mangy Oshi no Ko, vytvořila krásné ilustrace hlavních představitelek Lycoris Recoil do loterijní soutěže.

Podle AniTrendz se Hirayama podílí na navrhování cen pro loterii Ichiban Kuji (v překladu doslova „Nejlepší loterie“) s motivy anime série Lycoris Recoil. Ichiban Kuji, provozovaný společností Banpresto, je loterijní výherní systém, který najdete v japonských obchodech.

V loterii s tématem Lycoris Recoil budou moci zákazníci soutěžit o různé ceny, z nichž dvě mají být speciální ilustrace právě od této designérky seriálu Oshi no Ko.

Ceny s ilustracemi

Cenou A je 66 cm vysoký závěsný umělecký plakát Chisato Nishikigi a cenou B je podobný umělecký plakát Takiny Inoue. „Páni, je to zveřejněno. Chisato a Takinu jsem nakreslila jako ceny AB,“ řekla Hirayama.

Požádala jsem Yumiko Yamamoto, aby mé ilustrace zkontrolovala, což udělala. Jsem velmi vděčná za její skvělou práci, kterou odvedla na barvách a plakátu.

Yumiko Yamamoto je režisérka animace a návrhářka vedlejších postav pro Lycoris Recoil.

Kromě speciálních plakátů postav Chisato a Takiny budou v loterii Lycoris Recoil k dispozici ilustrační desky, akrylové stojánky, mini Shikishi (kresby a kaligrafie na uměleckém papíře s pevným podkladem) a akrylové přívěsky. Na dvou akrylových stojanech jsou použity Hirayaminy ilustrace Chisato a Takiny.

Loterie Ichiban Kuji Lycoris Recoil začne 3. června v Japonsku.

Lycoris Recoil

Lycoris Recoil je anime z roku 2022, které je chváleno pro svou úžasnou animaci. Je založené na manze od Yasunoriho Bizena. Jedná se o akční seriál ze žánru „dívek se zbraněmi„, který sleduje bouřlivá dobrodružství Chisato a Takiny, osiřelých agentek pracujících pro čistě ženskou vládní jednotku známou jako Lycoris.

První sezóna seriálu Lycoris Recoil se vysílala ve 13 epizodách od 2. července 2022 do 24. září 2022. Ačkoli 2. sezóna zatím není potvrzena, studio začátkem února oznámilo nový animovaný projekt Lycoris Recoil a dá se čekat, že půjde právě o další sezónu.

Mezitím si můžete 1. sezónu Lycoris Recoil pustit na Crunchyrollu.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime Terminátor Zero od Netflixu dostalo první trailer

Nový vzrušující přírůstek od Netflixu do terminátorské série, Terminátor Zero, se konečně dočkal prvního plnohodnotného traileru. Premiéra anime je naplánována na 29. srpna a slibuje nový pohled na boj proti Skynetu a jeho ničivý dopad na lidstvo.

Tvůrce Chainsaw Man pochválil anime film Look Back a prozradil, že při sledování brečel

Od svého uvedení v červnu 2024 sklízí anime film Look Back chválu od fanoušků i kritiků. Tatsuki Fujimoto, tvůrce Chainsaw Man a původní mangy Look Back z roku 2021, se nyní přidává k chvále filmové adaptace svého díla.

Anime adaptace seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer

Očekávaná anime adaptace oblíbeného seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer, který fanouškům umožňuje nahlédnout do nadcházejících mezigalaktických dobrodružství rodiny Smithových. Anime Rick and Morty mělo původně vyjít v roce 2023. Nyní, po několika odkladech, které posunuly vydání na rok 2024, se fanoušci konečně mohou těšit na jeho brzké uvedení.

Platforma Crunchyroll vypnula možnost přidávání komentářů

Populární streamovací služba Crunchyroll se nedávno rozhodla zakázat všechny uživatelské komentáře k anime epizodám, aby zajistila bezpečné a respektující prostředí pro svou komunitu. Uživatelé sice stále mohou přidělovat klasické hodnocení, ale už nemohou komentovat jednotlivé epizody. Tento krok vyvolal mezi uživateli a nadšenci do anime smíšené pocity.

Vysoce kvalitní záběry z dronu umožňují fanouškům One Piece lépe vidět Las Vegas Sphere

Od 10. do 16. června měli fanoušci One Piece možnost vidět Monkey D. Luffyho a Piráty ze slaměného klobouku v Las Vegas Sphere v...

Demon Slayer podává neuvěřitelné jídlo v oficiální restauraci inspirované vesnicí Swordsmith Village

Letos v červenci se objeví hra Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba a Universal Studios Japan spolupracují na vývoji spousty nových atrakcí inspirovaných touto populární...

Fairy Tail: 100 Years Quest vydává hlavní upoutávku

Fairy Tail: 100 Years Quest, nový připravovaný anime seriál - a pokračování původní mangy od Hira Mashima (autor) a Atsua Uedy (ilustrátor) - nyní...

Nejnovější sběratelský model Gundam Char jede jako Red Comet

Většina figurek a sběratelských předmětů ze série Mobile Suit Gundam jsou buď rekonstrukce obřích mechů, nebo reprezentace jejich pilotů. Nejnovější soška pro tuto vlastnost...

Studio Ghibli zve fanoušky na čaj s novými letními tituly Totoro a Kiki

Kiki's Delivery Service a My Neighbor Totoro jsou dva nejznámější filmy studia Ghibli. S blížícím se létem představila kritikou uznávaná animátorská společnost speciální lahůdku...

My Dress-Up Darling bude mít vlastní reálnou kavárnu i s novými arty

Oblíbená manga série My Dress-Up Darling vydala novou grafiku Marin "Chinese-Style Waitress" pro oficiální spolupráci se skutečnou kavárnou. Prostřednictvím společnosti Comic Natalie zahájí společnost My...
-Reklama-