Chystá se druhá sezóna Sword Art Online Alternative: Gun Gale Online

Sdílej článek

Pět let po skončení první sezóny anime Sword Art Online Alternative: Gun Gale Online byla oznámena druhá sezóna.

Oznámení přišlo na akci k 30. výročí vydavatelské značky Dengeki Bunko, kde se krátká upoutávka objevila, aby upozornila na tuto vzrušující novinku. Upoutávka neposkytuje mnoho informací o projektu, ale upozorňuje na hlavní hrdinku příběhu Karen Kohiruimaki/Llenn a její ikonický růžový šatník.

Studio 3Hz se spolu s několika členy tvůrčího týmu Gun Gale Online vrací k práci na druhé sezóně. Patří mezi ně režisér Masayuki Sakoi, vedoucí scénáře Yōsuke Kuroda a návrhář postav Yoshio Kosakai. Také je potvrzeno, že si Tomori Kusunoki zopakuje svou roli Llenn. Nicméně v době psaní tohoto článku nejsou známy žádné další podrobnosti o obsazení 2. série.

Počátky Sword Art Online

Lehké romány (takzvané „light novels“) Gun Gale Online Keiichiho Sigsawy a Kouhaku Kuroboshiho jsou odnoží hlavní řady knih Sword Art Online od Rekiho Kawahary. Série sleduje vysokoškolského studenta a vášnivého hráče, který uniká do světa videoher. Série dosud vydala 13 svazků a celosvětově se jich prodalo přes milion výtisků. První sezóna anime adaptace studia 3Hz se původně vysílala od dubna do června 2018.

Kromě oznámení nové sezóny Gun Gale Online došlo v populární sérii isekai i k dalším změnám. Na konci loňského roku debutoval film Scherzo of Deep Night, druhý díl série Sword Art Online Progressive, který přináší hlubší pohled na události příběhového oblouku „Aincrad„. Děj vypráví o Kiritovi a Asuně, kteří prozkoumávají páté patro Aincradu – obrovskou zříceninu připomínající bludiště – a o jejich rostoucích romantických citech.

Gun Gale Online i původní anime série Sword Art Online jsou k dispozici na serveru Crunchyroll. Oficiální datum vydání druhé sezóny Gun Gale Online zatím nebylo zveřejněno.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Pro fanoušky série Gundam je nyní k dispozici replika helmy postavy Char Aznable

Milovníci série Gundam si nyní mohou rozšířit svou sbírku o realistickou repliku ikonické přilby Chara Aznabla z anime Mobile Suit Gundam. Tato detailní a nositelná přilba je součástí série Full Scale Works společností Megahouse a Bandai Namco.

Anime Terminátor Zero od Netflixu dostalo první trailer

Nový vzrušující přírůstek od Netflixu do terminátorské série, Terminátor Zero, se konečně dočkal prvního plnohodnotného traileru. Premiéra anime je naplánována na 29. srpna a slibuje nový pohled na boj proti Skynetu a jeho ničivý dopad na lidstvo.

Tvůrce Chainsaw Man pochválil anime film Look Back a prozradil, že při sledování brečel

Od svého uvedení v červnu 2024 sklízí anime film Look Back chválu od fanoušků i kritiků. Tatsuki Fujimoto, tvůrce Chainsaw Man a původní mangy Look Back z roku 2021, se nyní přidává k chvále filmové adaptace svého díla.

Anime adaptace seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer

Očekávaná anime adaptace oblíbeného seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer, který fanouškům umožňuje nahlédnout do nadcházejících mezigalaktických dobrodružství rodiny Smithových. Anime Rick and Morty mělo původně vyjít v roce 2023. Nyní, po několika odkladech, které posunuly vydání na rok 2024, se fanoušci konečně mohou těšit na jeho brzké uvedení.

Platforma Crunchyroll vypnula možnost přidávání komentářů

Populární streamovací služba Crunchyroll se nedávno rozhodla zakázat všechny uživatelské komentáře k anime epizodám, aby zajistila bezpečné a respektující prostředí pro svou komunitu. Uživatelé sice stále mohou přidělovat klasické hodnocení, ale už nemohou komentovat jednotlivé epizody. Tento krok vyvolal mezi uživateli a nadšenci do anime smíšené pocity.

Vysoce kvalitní záběry z dronu umožňují fanouškům One Piece lépe vidět Las Vegas Sphere

Od 10. do 16. června měli fanoušci One Piece možnost vidět Monkey D. Luffyho a Piráty ze slaměného klobouku v Las Vegas Sphere v...

Demon Slayer podává neuvěřitelné jídlo v oficiální restauraci inspirované vesnicí Swordsmith Village

Letos v červenci se objeví hra Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba a Universal Studios Japan spolupracují na vývoji spousty nových atrakcí inspirovaných touto populární...

Fairy Tail: 100 Years Quest vydává hlavní upoutávku

Fairy Tail: 100 Years Quest, nový připravovaný anime seriál - a pokračování původní mangy od Hira Mashima (autor) a Atsua Uedy (ilustrátor) - nyní...

Nejnovější sběratelský model Gundam Char jede jako Red Comet

Většina figurek a sběratelských předmětů ze série Mobile Suit Gundam jsou buď rekonstrukce obřích mechů, nebo reprezentace jejich pilotů. Nejnovější soška pro tuto vlastnost...

Studio Ghibli zve fanoušky na čaj s novými letními tituly Totoro a Kiki

Kiki's Delivery Service a My Neighbor Totoro jsou dva nejznámější filmy studia Ghibli. S blížícím se létem představila kritikou uznávaná animátorská společnost speciální lahůdku...
-Reklama-