V novém vydání Shonen Jumpu byl oznámen epilog pro My Hero Academia

Sdílej článek

Mimořádně populární superhrdinská manga My Hero Academia od Koheie Horikoshiho nyní vstupuje do závěrečné fáze svého příběhu, jak odhalilo nejnovější vydání časopisu Weekly Shonen Jump.

My Hero Academia Chapter 423 vyšla jako součást Weekly Shonen Jump Issue #27, který v Japonsku vyšel 3. června 2024. Bylo odhaleno, že kapitola 424 nese název „Epilog“ a formálně signalizuje začátek konce My Hero Academia. Kapitola končila odkazem na oblíbenou hlášku série „Jdi dál„. Horikoshi ve svém komentáři v tomto týdnu v Jumpu dodal, že epilog nepřinese okamžité uzavření, místo toho naznačuje, že školní život hrdinů bude pokračovat o něco déle.

My Hero Academia a Jujutsu Kaisen skončí v roce 2024

Podle aplikace Shonen Jump mohou fanoušci My Hero Academia očekávat, že kapitola 424 a epilog začnou 9. června 2024. Načasování prakticky zaručuje, že série skončí v tomto roce, což znamená, že Shonen Jump přijde o dva z pouhých tří titulů s nákladem přes 100 milionů výtisků; podle tvůrce Gege Akutamiho skončí v roce 2024 pravděpodobně i Jujutsu Kaisen.

Nicméně anime My Hero Academia bude pravděpodobně pokračovat i po sedmé sérii, která se má vysílat po dvě po sobě jdoucí řady. Horikoshi na svém oficiálním účtu na X nadále každý týden zveřejňuje kresby a k poslední 5. epizodě přidal novou ilustraci Toga a Dabi. Pozornost na svém X věnoval také novému programu Jump Press, který odhalil první upoutávku na anime Sakamoto Days a novou sportovní cenu Jump, jejíž porotcem byl jmenován světoznámý hráč baseballu Shohei Ohtani.

Crunchyroll vysílá seriál My Hero Academia a popisuje ho: „Izuku celý život snil o tom, že se stane hrdinou, což je vznešený cíl pro každého, ale obzvlášť náročný pro dítě bez superschopností. To je pravda, ve světě, kde má osmdesát procent populace nějakou superschopnost, měl Izuku tu smůlu, že se narodil úplně normální. To mu ale nebrání v tom, aby se přihlásil na jednu z nejprestižnějších hrdinských akademií na světě.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime Terminátor Zero od Netflixu dostalo první trailer

Nový vzrušující přírůstek od Netflixu do terminátorské série, Terminátor Zero, se konečně dočkal prvního plnohodnotného traileru. Premiéra anime je naplánována na 29. srpna a slibuje nový pohled na boj proti Skynetu a jeho ničivý dopad na lidstvo.

Tvůrce Chainsaw Man pochválil anime film Look Back a prozradil, že při sledování brečel

Od svého uvedení v červnu 2024 sklízí anime film Look Back chválu od fanoušků i kritiků. Tatsuki Fujimoto, tvůrce Chainsaw Man a původní mangy Look Back z roku 2021, se nyní přidává k chvále filmové adaptace svého díla.

Anime adaptace seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer

Očekávaná anime adaptace oblíbeného seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer, který fanouškům umožňuje nahlédnout do nadcházejících mezigalaktických dobrodružství rodiny Smithových. Anime Rick and Morty mělo původně vyjít v roce 2023. Nyní, po několika odkladech, které posunuly vydání na rok 2024, se fanoušci konečně mohou těšit na jeho brzké uvedení.

Platforma Crunchyroll vypnula možnost přidávání komentářů

Populární streamovací služba Crunchyroll se nedávno rozhodla zakázat všechny uživatelské komentáře k anime epizodám, aby zajistila bezpečné a respektující prostředí pro svou komunitu. Uživatelé sice stále mohou přidělovat klasické hodnocení, ale už nemohou komentovat jednotlivé epizody. Tento krok vyvolal mezi uživateli a nadšenci do anime smíšené pocity.

Vysoce kvalitní záběry z dronu umožňují fanouškům One Piece lépe vidět Las Vegas Sphere

Od 10. do 16. června měli fanoušci One Piece možnost vidět Monkey D. Luffyho a Piráty ze slaměného klobouku v Las Vegas Sphere v...

Demon Slayer podává neuvěřitelné jídlo v oficiální restauraci inspirované vesnicí Swordsmith Village

Letos v červenci se objeví hra Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba a Universal Studios Japan spolupracují na vývoji spousty nových atrakcí inspirovaných touto populární...

Fairy Tail: 100 Years Quest vydává hlavní upoutávku

Fairy Tail: 100 Years Quest, nový připravovaný anime seriál - a pokračování původní mangy od Hira Mashima (autor) a Atsua Uedy (ilustrátor) - nyní...

Nejnovější sběratelský model Gundam Char jede jako Red Comet

Většina figurek a sběratelských předmětů ze série Mobile Suit Gundam jsou buď rekonstrukce obřích mechů, nebo reprezentace jejich pilotů. Nejnovější soška pro tuto vlastnost...

Studio Ghibli zve fanoušky na čaj s novými letními tituly Totoro a Kiki

Kiki's Delivery Service a My Neighbor Totoro jsou dva nejznámější filmy studia Ghibli. S blížícím se létem představila kritikou uznávaná animátorská společnost speciální lahůdku...

My Dress-Up Darling bude mít vlastní reálnou kavárnu i s novými arty

Oblíbená manga série My Dress-Up Darling vydala novou grafiku Marin "Chinese-Style Waitress" pro oficiální spolupráci se skutečnou kavárnou. Prostřednictvím společnosti Comic Natalie zahájí společnost My...
-Reklama-