Naruto slaví 20 let a tak se dočkal i nového traileru!

Sdílej článek

Ukázka z chystaného anime k 20. výročí Naruta byla představena prostřednictvím teaseru, který nabízí pohled na minulost týmu 7.

Svět anime žije vzrušením, protože se blíží oslavy 20. výročí Naruta. Oblíbená série, kterou vytvořil Masashi Kishimoto, zanechala od svého debutu v roce 1999 stopu u fanoušků po celém světě. Nyní, díky vizuální upoutávce, slibuje nadcházející výroční anime, že nás zavede zpět do doby před Shippudenem, do doby týmu 7, a znovu zažehne naši lásku k Narutovi, Sasukemu, Sakuře a Kakashimu.

Upoutávka nabízí pohled na začátky našich oblíbených nindža hrdinů. Anime také přináší vlnu hudební nostalgie s FLOW jako interpretem úvodní znělky. V úvodu zazní k 20. výročí jejich píseň „GO!!!„, v závěru pak coververze skladby „Viva☆Rock“ od ORANGE RANGE.

V rámci velkolepých oslav výročí připravilo studio Pierrot čtyři zbrusu nové epizody, které fanoušky udržují v napětí a očekávání. Podrobnosti o ději a postavách jsou sice zahaleny tajemstvím, ale je potvrzeno, že epizody budou mít premiéru 3. září. Fanoušci tak nebudou muset dlouho čekat, aby se opět ponořili do světa nindžů. Oznámení o tomto přelomovém anime přišlo na začátku tohoto roku spolu se zprávou o druhém dílu ve stádiu produkce pro Boruto: Naruto Next Generations, která seriál dočasně pozastavila.

Původní manga Naruto, která vycházela v týdeníku Weekly Shonen Jump od roku 1999 do roku 2014, se rozrostla na 72 svazků. Následný anime seriál Naruto, který vycházel v letech 2002 až 2007, byl v letech 2007 až 2017 následován seriálem Naruto: Shippuden, který dále rozšířil svět a zaujal diváky.

Naruto v průběhu série dospěl

V průběhu série jsou fanoušci svědky Narutova osobnostního růstu, navazování pout s přáteli i bývalými protivníky. Čelí hrozivým nepřátelům, jako jsou Orochimaru, Pain, Tobi a Madara Uchiha. Po uspokojivém závěru Shippudenu byla štafeta v dubnu 2017 předána titulu Boruto: Naruto Next Generations. Tato nová kapitola se ponořuje do dobrodružství Narutova syna Boruta a zároveň přináší nové nepřátele a napínavé konflikty.

Oslavy výročí navíc pokračují i mimo obrazovky. Již dříve bylo oznámeno, že 2. a 3. září se fanoušci dočkají speciálního koncertu s názvem Naruto The Live na výstavišti Makuhari Messe v Japonsku. Akce se může pochlubit sestavou kapel, které hrály úvodní a závěrečné znělky seriálu, a vytvoří tak pro fanoušky nezapomenutelný zážitek. Vstupenky na koncert jsou již v prodeji.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime Terminátor Zero od Netflixu dostalo první trailer

Nový vzrušující přírůstek od Netflixu do terminátorské série, Terminátor Zero, se konečně dočkal prvního plnohodnotného traileru. Premiéra anime je naplánována na 29. srpna a slibuje nový pohled na boj proti Skynetu a jeho ničivý dopad na lidstvo.

Tvůrce Chainsaw Man pochválil anime film Look Back a prozradil, že při sledování brečel

Od svého uvedení v červnu 2024 sklízí anime film Look Back chválu od fanoušků i kritiků. Tatsuki Fujimoto, tvůrce Chainsaw Man a původní mangy Look Back z roku 2021, se nyní přidává k chvále filmové adaptace svého díla.

Anime adaptace seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer

Očekávaná anime adaptace oblíbeného seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer, který fanouškům umožňuje nahlédnout do nadcházejících mezigalaktických dobrodružství rodiny Smithových. Anime Rick and Morty mělo původně vyjít v roce 2023. Nyní, po několika odkladech, které posunuly vydání na rok 2024, se fanoušci konečně mohou těšit na jeho brzké uvedení.

Platforma Crunchyroll vypnula možnost přidávání komentářů

Populární streamovací služba Crunchyroll se nedávno rozhodla zakázat všechny uživatelské komentáře k anime epizodám, aby zajistila bezpečné a respektující prostředí pro svou komunitu. Uživatelé sice stále mohou přidělovat klasické hodnocení, ale už nemohou komentovat jednotlivé epizody. Tento krok vyvolal mezi uživateli a nadšenci do anime smíšené pocity.

Vysoce kvalitní záběry z dronu umožňují fanouškům One Piece lépe vidět Las Vegas Sphere

Od 10. do 16. června měli fanoušci One Piece možnost vidět Monkey D. Luffyho a Piráty ze slaměného klobouku v Las Vegas Sphere v...

Demon Slayer podává neuvěřitelné jídlo v oficiální restauraci inspirované vesnicí Swordsmith Village

Letos v červenci se objeví hra Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba a Universal Studios Japan spolupracují na vývoji spousty nových atrakcí inspirovaných touto populární...

Fairy Tail: 100 Years Quest vydává hlavní upoutávku

Fairy Tail: 100 Years Quest, nový připravovaný anime seriál - a pokračování původní mangy od Hira Mashima (autor) a Atsua Uedy (ilustrátor) - nyní...

Nejnovější sběratelský model Gundam Char jede jako Red Comet

Většina figurek a sběratelských předmětů ze série Mobile Suit Gundam jsou buď rekonstrukce obřích mechů, nebo reprezentace jejich pilotů. Nejnovější soška pro tuto vlastnost...

Studio Ghibli zve fanoušky na čaj s novými letními tituly Totoro a Kiki

Kiki's Delivery Service a My Neighbor Totoro jsou dva nejznámější filmy studia Ghibli. S blížícím se létem představila kritikou uznávaná animátorská společnost speciální lahůdku...

My Dress-Up Darling bude mít vlastní reálnou kavárnu i s novými arty

Oblíbená manga série My Dress-Up Darling vydala novou grafiku Marin "Chinese-Style Waitress" pro oficiální spolupráci se skutečnou kavárnou. Prostřednictvím společnosti Comic Natalie zahájí společnost My...
-Reklama-