Manga My Hero Academia má neplánovanou dvoutýdenní přestávku

Sdílej článek

Podle Twitteru Shonen Jump News bude mít manga My Hero Academia dvoutýdenní přestávku kvůli špatnému zdravotnímu stavu autora.

Kōhei Horikoshi, autor mangy My Hero Academia, si kvůli špatnému zdravotnímu stavu vezme dvoutýdenní pauzu. Manga bude pokračovat kapitolou 383, až 26. března v 17. čísle Weekly Shōnen Jump. Není to poprvé, co si Horikoshi dává pauzu ze zdravotních důvodů. Několikrát předtím si vzal dvoutýdenní pauzu v minulém roce 2022.

Horikoshi bohužel není jediným mangakou, který si dal pauzu ze zdravotních důvodů. Yoshihiro Togashi, autor Hunter x Hunter si kvůli svému slabému zdraví dával delší přestávky už od roku 2006. Ačkoli Hunter x Hunter oznámil svůj návrat v říjnu 2022, vydávání mangy se kvůli Togashiho zdraví přerušilo o pouhé dva měsíce později.

My Hero Academia se odehrává ve světě, kde většina lidí disponuje superschopnostmi zvanými „Quirks“ a sleduje chlapce jménem Izuku Midoriya, který se narodil bez schopností. Navzdory této nevýhodě Midoriya sní o tom, že se stane hrdinou jako jeho idol, All Might. Když All Might pozná Midoriyovu odvahu, předá mu svůj Quirk, One For All. Příběh pokračuje Midoriyovou závěrečnou zkouškou proti Shigarakimu, učedníkovi All For One, padouchovi, který dokáže krást superschopnosti.

Zatímco fanoušci čekají na návrat mangy, mohou sledovat aktuálně vysílanou 6. sérii My Hero Academia na Crunchyrollu. Případně si mohou mangu přečíst na stránkách Viz Media, v aplikaci Shonen Jump nebo na Manga Plus.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime Terminátor Zero od Netflixu dostalo první trailer

Nový vzrušující přírůstek od Netflixu do terminátorské série, Terminátor Zero, se konečně dočkal prvního plnohodnotného traileru. Premiéra anime je naplánována na 29. srpna a slibuje nový pohled na boj proti Skynetu a jeho ničivý dopad na lidstvo.

Tvůrce Chainsaw Man pochválil anime film Look Back a prozradil, že při sledování brečel

Od svého uvedení v červnu 2024 sklízí anime film Look Back chválu od fanoušků i kritiků. Tatsuki Fujimoto, tvůrce Chainsaw Man a původní mangy Look Back z roku 2021, se nyní přidává k chvále filmové adaptace svého díla.

Anime adaptace seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer

Očekávaná anime adaptace oblíbeného seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer, který fanouškům umožňuje nahlédnout do nadcházejících mezigalaktických dobrodružství rodiny Smithových. Anime Rick and Morty mělo původně vyjít v roce 2023. Nyní, po několika odkladech, které posunuly vydání na rok 2024, se fanoušci konečně mohou těšit na jeho brzké uvedení.

Platforma Crunchyroll vypnula možnost přidávání komentářů

Populární streamovací služba Crunchyroll se nedávno rozhodla zakázat všechny uživatelské komentáře k anime epizodám, aby zajistila bezpečné a respektující prostředí pro svou komunitu. Uživatelé sice stále mohou přidělovat klasické hodnocení, ale už nemohou komentovat jednotlivé epizody. Tento krok vyvolal mezi uživateli a nadšenci do anime smíšené pocity.

Vysoce kvalitní záběry z dronu umožňují fanouškům One Piece lépe vidět Las Vegas Sphere

Od 10. do 16. června měli fanoušci One Piece možnost vidět Monkey D. Luffyho a Piráty ze slaměného klobouku v Las Vegas Sphere v...

Demon Slayer podává neuvěřitelné jídlo v oficiální restauraci inspirované vesnicí Swordsmith Village

Letos v červenci se objeví hra Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba a Universal Studios Japan spolupracují na vývoji spousty nových atrakcí inspirovaných touto populární...

Fairy Tail: 100 Years Quest vydává hlavní upoutávku

Fairy Tail: 100 Years Quest, nový připravovaný anime seriál - a pokračování původní mangy od Hira Mashima (autor) a Atsua Uedy (ilustrátor) - nyní...

Nejnovější sběratelský model Gundam Char jede jako Red Comet

Většina figurek a sběratelských předmětů ze série Mobile Suit Gundam jsou buď rekonstrukce obřích mechů, nebo reprezentace jejich pilotů. Nejnovější soška pro tuto vlastnost...

Studio Ghibli zve fanoušky na čaj s novými letními tituly Totoro a Kiki

Kiki's Delivery Service a My Neighbor Totoro jsou dva nejznámější filmy studia Ghibli. S blížícím se létem představila kritikou uznávaná animátorská společnost speciální lahůdku...

My Dress-Up Darling bude mít vlastní reálnou kavárnu i s novými arty

Oblíbená manga série My Dress-Up Darling vydala novou grafiku Marin "Chinese-Style Waitress" pro oficiální spolupráci se skutečnou kavárnou. Prostřednictvím společnosti Comic Natalie zahájí společnost My...
-Reklama-