Generální ředitel společnosti Crunchyroll: „Jsme zodpovědní za produkci Solo Leveling, chtějí to naši fanoušci“

Sdílej článek

Generální ředitel společnosti Crunchyroll Rahul Purini ve svém bombastickém přiznání popisuje, jak se společnosti podařilo prosadit produkci anime Solo Leveling.

Server The Verge se Puriniho zeptal na obousměrný vliv mezi fanoušky a anime produkcí. Stejně jako příběhy anime ovlivňují fanoušky, Purini prozradil velmi nedávný příklad toho, jak fanoušci ovlivnili produkci seriálu. „Ve skutečnosti existuje seriál, který jsme právě v lednu uvedli na trh a který se jmenuje Solo Leveling. Je to seriál založený na korejské manhwě. Náš tým si manhwu přečetl, zalíbila se mu její IP, a tak jsme ji vlastně předali jednomu z našich sesterských partnerů v Japonsku – společnosti Aniplex – a seriál s nimi koprodukovali. Seriál jsme oznámili zhruba před rokem a půl – fanoušci po celém světě ho přijali opravdu kladně! Takže to je jeden z příkladů, kdy jsme koprodukovali pořad, který jsme přinesli na základě toho, co jsme slyšeli od našich fanoušků.

Purini také řekl: „Někdy se může stát, že některé příběhy nejsou naši partneři schopni vytvořit a produkovat primárně pro japonské publikum. Proto do toho vstupujeme a investujeme s našimi partnery, protože to může být něco, o čem jsme pevně přesvědčeni, že je to pro naše publikum na mezinárodní úrovni. Takže uděláme tento krok a koprodukujeme s našimi diváky.

Úspěch Sólo Levelingu

Společnost Crunchyroll si dala záležet na tom, aby série Solo Leveling měla velký úspěch, od billboardů na Times Square až po připravovaný dokumentární seriál Solo Leveling The Leveling of Solo Leveling. Zdá se, že se sázka společnosti Crunchyroll vyplatila, protože anime při své premiéře zbořilo stránky Crunchyrollu a probojovalo se mezi 100 nejoblíbenějších seriálů na IMDB.

Fanoušci si mohou Solo Leveling pustit na Crunchyrollu, který se po rekapitulační epizodě z minulého týdne vrací k adaptaci původní manhwy. Platforma seriál popisuje: „Říká se, že co tě nezabije, to tě posílí, ale to není případ nejslabšího lovce na světě Sung Jinwooa. Poté, co byl brutálně zmasakrován příšerami, se Jinwoo vrátil se Systémem, programem, který vidí jen on a který ho ve všech směrech leveluje. Nyní je inspirován, aby odhalil tajemství svých schopností a dungeonu, který je zrodil.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime Terminátor Zero od Netflixu dostalo první trailer

Nový vzrušující přírůstek od Netflixu do terminátorské série, Terminátor Zero, se konečně dočkal prvního plnohodnotného traileru. Premiéra anime je naplánována na 29. srpna a slibuje nový pohled na boj proti Skynetu a jeho ničivý dopad na lidstvo.

Tvůrce Chainsaw Man pochválil anime film Look Back a prozradil, že při sledování brečel

Od svého uvedení v červnu 2024 sklízí anime film Look Back chválu od fanoušků i kritiků. Tatsuki Fujimoto, tvůrce Chainsaw Man a původní mangy Look Back z roku 2021, se nyní přidává k chvále filmové adaptace svého díla.

Anime adaptace seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer

Očekávaná anime adaptace oblíbeného seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer, který fanouškům umožňuje nahlédnout do nadcházejících mezigalaktických dobrodružství rodiny Smithových. Anime Rick and Morty mělo původně vyjít v roce 2023. Nyní, po několika odkladech, které posunuly vydání na rok 2024, se fanoušci konečně mohou těšit na jeho brzké uvedení.

Platforma Crunchyroll vypnula možnost přidávání komentářů

Populární streamovací služba Crunchyroll se nedávno rozhodla zakázat všechny uživatelské komentáře k anime epizodám, aby zajistila bezpečné a respektující prostředí pro svou komunitu. Uživatelé sice stále mohou přidělovat klasické hodnocení, ale už nemohou komentovat jednotlivé epizody. Tento krok vyvolal mezi uživateli a nadšenci do anime smíšené pocity.

Vysoce kvalitní záběry z dronu umožňují fanouškům One Piece lépe vidět Las Vegas Sphere

Od 10. do 16. června měli fanoušci One Piece možnost vidět Monkey D. Luffyho a Piráty ze slaměného klobouku v Las Vegas Sphere v...

Demon Slayer podává neuvěřitelné jídlo v oficiální restauraci inspirované vesnicí Swordsmith Village

Letos v červenci se objeví hra Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba a Universal Studios Japan spolupracují na vývoji spousty nových atrakcí inspirovaných touto populární...

Fairy Tail: 100 Years Quest vydává hlavní upoutávku

Fairy Tail: 100 Years Quest, nový připravovaný anime seriál - a pokračování původní mangy od Hira Mashima (autor) a Atsua Uedy (ilustrátor) - nyní...

Nejnovější sběratelský model Gundam Char jede jako Red Comet

Většina figurek a sběratelských předmětů ze série Mobile Suit Gundam jsou buď rekonstrukce obřích mechů, nebo reprezentace jejich pilotů. Nejnovější soška pro tuto vlastnost...

Studio Ghibli zve fanoušky na čaj s novými letními tituly Totoro a Kiki

Kiki's Delivery Service a My Neighbor Totoro jsou dva nejznámější filmy studia Ghibli. S blížícím se létem představila kritikou uznávaná animátorská společnost speciální lahůdku...

My Dress-Up Darling bude mít vlastní reálnou kavárnu i s novými arty

Oblíbená manga série My Dress-Up Darling vydala novou grafiku Marin "Chinese-Style Waitress" pro oficiální spolupráci se skutečnou kavárnou. Prostřednictvím společnosti Comic Natalie zahájí společnost My...
-Reklama-