Anime seriál Marvel’s Future Avengers konečně vyšel na Marvel HQ

Sdílej článek

První díl anime série Marvel’s Future Avengers konečně dorazil na Marvel HQ.

Tento krok přichází na oslavu 60. výročí nejmocnějších hrdinů Země a jeho cílem je nabídnout fanouškům všech věkových kategorií další platformu pro účast na těchto oslavách. Marvel HQ již zpřístupnil první epizodu a další budou přidávány každý týden.

Seriál sleduje Makota, Adiho a Chloe, tři teenagery vychované Hydrou, kteří věří, že jsou cvičeni jako superhrdinové, zatímco Avengers považují za padouchy. Každý z nich byl geneticky upraven, což jim propůjčuje jedinečné nadlidské schopnosti. Adi ovládá technologii, Chloe má schopnost měnit podobu a Makoto dokáže manipulovat se vzduchem. Když odhalí skutečné záměry Hydry, chtějí utéct ,ale Makoto je jediný komu se to podaří. Proto hledá pomoc u Tonyho Starka, který spolu s Avengers pomáhá porazit Hydru a osvobodit Adiho a Chloe. Avengers rozpoznají jejich potenciál, vezmou je pod svá křídla a vytvoří „budoucí Avengers„. Zatímco trénují nové rekruty, narazí na projekt „Smaragdový déšť„, který organizuje Hydra a Vládci zla. Tento plán má záhadnou spojitost s Makotem, a když je jeho nejlepší přítel Bruno zmanipulován Vládci zla, věci naberou komplikovaný směr.

Marvel Future Avenger

Toto anime s tématikou Marvelu, které produkují společnosti Walt Disney Japan a Madhouse, debutovalo v roce 2017 na japonském satelitním vysílacím kanálu Dlife. Seriál, který měl původně 26 epizod, si rychle získal popularitu a zajistil si prodloužení pro druhou sezónu, která měla premiéru v létě 2018 a představila řadu nových a zajímavých postav, včetně Captain Marvel, Ms. Marvel a Inhumans. Seriál brzy získal anglický dabing a v roce 2020 se také připojil k službě Disney+.

Future Avengers je původně šestý anime seriál na motivy Marvelu. Již v roce 2010 společnosti Marvel Entertainment, Madhouse a Sony Pictures Entertainment Japan spolupracovaly na Marvel Anime, kvartetu čtyř anime seriálů: Iron Man, Wolverine, X-Men a Blade.

Další seriál, Marvel Disk Wars: The Avengers, produkovaný společnostmi Walt Disney Japan a Toei Animation, měl premiéru v roce 2014 a točil se kolem pěti dětí, které získají schopnost vyvolávat konkrétní Avengery, uvězněné v zařízeních známých jako DISKy, a snaží se zabránit zneužití DISKů superhrdinů a superpadouchů.

Epizody Marvel Future Avengers budou mít premiéru každé úterý na Marvel HQ.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime Terminátor Zero od Netflixu dostalo první trailer

Nový vzrušující přírůstek od Netflixu do terminátorské série, Terminátor Zero, se konečně dočkal prvního plnohodnotného traileru. Premiéra anime je naplánována na 29. srpna a slibuje nový pohled na boj proti Skynetu a jeho ničivý dopad na lidstvo.

Tvůrce Chainsaw Man pochválil anime film Look Back a prozradil, že při sledování brečel

Od svého uvedení v červnu 2024 sklízí anime film Look Back chválu od fanoušků i kritiků. Tatsuki Fujimoto, tvůrce Chainsaw Man a původní mangy Look Back z roku 2021, se nyní přidává k chvále filmové adaptace svého díla.

Anime adaptace seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer

Očekávaná anime adaptace oblíbeného seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer, který fanouškům umožňuje nahlédnout do nadcházejících mezigalaktických dobrodružství rodiny Smithových. Anime Rick and Morty mělo původně vyjít v roce 2023. Nyní, po několika odkladech, které posunuly vydání na rok 2024, se fanoušci konečně mohou těšit na jeho brzké uvedení.

Platforma Crunchyroll vypnula možnost přidávání komentářů

Populární streamovací služba Crunchyroll se nedávno rozhodla zakázat všechny uživatelské komentáře k anime epizodám, aby zajistila bezpečné a respektující prostředí pro svou komunitu. Uživatelé sice stále mohou přidělovat klasické hodnocení, ale už nemohou komentovat jednotlivé epizody. Tento krok vyvolal mezi uživateli a nadšenci do anime smíšené pocity.

Vysoce kvalitní záběry z dronu umožňují fanouškům One Piece lépe vidět Las Vegas Sphere

Od 10. do 16. června měli fanoušci One Piece možnost vidět Monkey D. Luffyho a Piráty ze slaměného klobouku v Las Vegas Sphere v...

Demon Slayer podává neuvěřitelné jídlo v oficiální restauraci inspirované vesnicí Swordsmith Village

Letos v červenci se objeví hra Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba a Universal Studios Japan spolupracují na vývoji spousty nových atrakcí inspirovaných touto populární...

Fairy Tail: 100 Years Quest vydává hlavní upoutávku

Fairy Tail: 100 Years Quest, nový připravovaný anime seriál - a pokračování původní mangy od Hira Mashima (autor) a Atsua Uedy (ilustrátor) - nyní...

Nejnovější sběratelský model Gundam Char jede jako Red Comet

Většina figurek a sběratelských předmětů ze série Mobile Suit Gundam jsou buď rekonstrukce obřích mechů, nebo reprezentace jejich pilotů. Nejnovější soška pro tuto vlastnost...

Studio Ghibli zve fanoušky na čaj s novými letními tituly Totoro a Kiki

Kiki's Delivery Service a My Neighbor Totoro jsou dva nejznámější filmy studia Ghibli. S blížícím se létem představila kritikou uznávaná animátorská společnost speciální lahůdku...

My Dress-Up Darling bude mít vlastní reálnou kavárnu i s novými arty

Oblíbená manga série My Dress-Up Darling vydala novou grafiku Marin "Chinese-Style Waitress" pro oficiální spolupráci se skutečnou kavárnou. Prostřednictvím společnosti Comic Natalie zahájí společnost My...
-Reklama-